Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve most egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek lenne kedve most egy szenvedélyes, heves szexhez? :D

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 20:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 A kérdező kommentje:

Igazad van, de azért próbáld ki picit óvszer nélkül is, hadd élvezze jobban a párod.(:

Szokták mondani, h olyan érzés a pasiknak, mint zokniban fürdeni, igaz ez pasik?:D

2010. aug. 15. 21:36
 42/107 anonim ***** válasza:

igen igen ide írj!

a kérdező hány éves?

2010. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 A kérdező kommentje:
22 :D
2010. aug. 15. 21:38
 44/107 A kérdező kommentje:
Eltűnt az első válaszoló is, meg a 21:08-es is. Vajon hová??őő :D
2010. aug. 15. 21:39
 45/107 anonim ***** válasza:

Nekem, de gondolom mindenki másnak is:)

21F

2010. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:

Szoktuk néha óvszer nélkül is, amikor kicsit bedugja az elején. De mondjuk volt párszor úgyis, hogy egész végig óvszer nélkül csináltuk és a végén gyorsan kihúzta:D.

20/L

2010. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 anonim ***** válasza:
na jólvan,menjetek dugni ! :D
2010. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/107 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, erre izgulj fel:D


Egy nyári délutánra megbeszélünk egy találkozót , csak mi ketten. Felmegyek a lakásodra, te ott vársz egy kis szokányban és egy melltartóban. Kérdezed hogy hogy utaztam. Semmi válasz. Megfognám a kezed, bevinnélek a hálóba, lefektetnélek az ágyra. Kéred hoogy még ne mert még kell neked egy kis idő, de én nem törödők vele. Felhajtanám a szoknyád, látom nincs rajtad bugyi, elkezdenélek ujjazni de gyorsan. Kéred hogy ne, hagyjam abba de én továbbra is folytatom. Megpróbálsz a kezeddel ellenkezni. Erre elővszem a farkam, kicsit följebbhúzom a szoknyád , lefognám a kezed, és beraknám neked hátulról, és elkezdenélek őrülten d*gni. Könyörögsz , hogy hagyjam abba, és sikítasz is. De én nem lassítok, befogoma szád is és eszméletlenül d*gnálak. Látod hogy nincs esélyed, és átváltanánk lovaglóva, közbe simizném a puncidat, nagyogatsz nyögsz.Ordítod hogy gyorsabban, közbe izzadsz már annyira meleged van. Közbe elkezdesz csókolni én meg levenném a melltartóm. Tovább lovagolnál amíg el nem mennél, de sikítanál közbe, majd gyorsan letérdelsz, bekapod a szádba a f@rkam, majd én is elélveznék, mindenhova a szádba, arcodba melledre..majd elkezdenélek csókolni, utána fürdés és jöhet a kövi menet.D

2010. aug. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 A kérdező kommentje:
21:41-es,,Kibújt a szög a zsákból,,:P
2010. aug. 15. 21:42
 50/107 anonim ***** válasza:
mennék én dugni, ha lenne kivel :D
2010. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!