Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
1 kapcsolat hátránya?
Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt,ő szerelmes,szeret engem. Én szeretem,de sose voltam belé annyira szerelmes. Amúgy jól elvagyunk,társak vagyunk egymásnak. De ott van a fejemben,hogy más nem volt előtte nekem,ez az első kapcsolatom. Amúgy milyen ha az embernek több partnere is volt már szexuális téren? Miben más más-más nőkkel a szex,nagyon eltud térni ha te vagy a férfi? Érdemes csak azért szakítani valakivel mert nincs tapasztalatom más nőkkel?2021. jan. 3. 18:56
1/9 anonim 



válasza:





Én női szemszögből tudom csak mondani, teljesen más mindenkivel. De nagyon kevés az, akivel jó. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, kell a kémia. Mondjuk nálatok ez kicsit másképp van.
2/9 anonim 



válasza:





kell a kémia = legyen elég jóképű
3/9 anonim 



válasza:





#2 gondolj amit akarsz, a kisebbrendűségi érzés beszél belőled, ez világos. Valamint azt se tudod mi az a kémia.. Ez vicces:D baromira nem az amit írtál :D valami ronda 15 éves lehetsz.
5/9 anonim 



válasza:





#3 nem hibáztatlak azért mert fogalmad sincs miről hablatyolsz, maradjunk ennyiben. ;)
6/9 anonim 



válasza:





ez a forum mindig ennyire tele volt frusztralt incelekkel? nagyon gaz, hogy minden kerdeshez odabofogik a nogyulolo kommentjeiket, csak mert csunyak, csorok es soha nem jutottak meg pnahoz.
a kerdesre valaszolva: szerintem az mar regen rossz, ha azon gondokozol, milyen lehet masokkal, illetve nem vagy szerelmes, csak ‘jol elvagytok’.. ennek elobb-utobb ugyis megcslas vagy szakitas lesz a vege.
8/9 A kérdező kommentje:
Jaj jókat lehet röhögni a kommenteken. En sem ertem minek kell a kérdésemhez írni hülyeségeket,de hat mindenki próbálja valahol kiélni magát...
Dehát nem az a lényeg,hogy egy pár jol ellegyen együtt? Szerelem az elmúlik bárkivel vagy együtt. Miért más férfi nem gondolkozik el azon hogy vajon milyen lenne más nővel?
2021. jan. 3. 21:06
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!