Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez a testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez a testalkat mennyire tetszik nektek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ilyesmi testalkatom van, sokat bántanak miatta, hogy túl vékony vagyok. Szerintetek is túl vékony ez az alkat?

Csak férfiak válasza érdekel!


2020. dec. 30. 17:51
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
19: De hol van itt zsír? Mondd már meg...
2020. dec. 31. 04:40
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem férfia szólogatnak be neked hanem irigy dagat banyák. Tévedek? Hozzám jöhetsz.
2020. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%

A csontokon.


A formát az izom adná.

2020. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Imádnám!
2020. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

23: Ki mondta, hogy nincs rajtam izom? Arra nem gondolsz, hogy mondjuk edzéssel éri el valaki ezt a súlyt?

Mellesleg a linkelt képeken sehol nincs zsír!

2020. dec. 31. 10:26
 26/31 anonim ***** válasza:

Az első csaj combja, oldala és felkarja is husis. A második csajnak csak a belső combja és a mell!felsőkar részen, illetve nincs kint a kulcscsontja(asszem az a csont az, ami a válla elülső részén látszik) az alacsony testzsírú embereknél pedig rendesen látszik, akkor is, ha izmosak.


Tudom, mert volt sokkal alacsony testzsírom is, szépen látszott minden izmom. A linkelt képeken nem látszik, csak vékonyabb a sziluettjük, de egyiknek sem tónusos.

2020. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
26: Értem, köszi a levezetést. Jó tudni, hogy a 45 kilómmal egy tónustalan, zsírdisznó vagyok.;)
2020. dec. 31. 11:15
 28/31 A kérdező kommentje:
Ja és a kulcscsontom nekem is látszik, ahogy a második képen lévőnek is.
2020. dec. 31. 11:18
 29/31 anonim ***** válasza:

"Jó tudni, hogy a 45 kilómmal egy tónustalan, zsírdisznó vagyok.;)"


Mérj egy testzsírszázalékot, és megtudod, mi vagy.

2020. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de a képen tényleg nem egy tónusos test van. És mielőtt bárki megszólna, én 49 kiló vagyok, 4 éve aktívan sportolok, tavasszal diétáztam is, kifejezetten sportos, tónusos vagyok. Persze, lehet csupán a kép hibája, és valójában csinos vagy, nem tudhatjuk. Az alapján mondanak itt az emberek véleményt, amit mutattál. De ha elégedetlen vagy az alakoddal, kezdj el tömegelni. Fehérjedús, kalória pluszos étrend, heti többszöri súlyzós edzés. Aztán a végén pár hónap diétával olyan alakod lesz, amilyet szeretnél.

De szerintem így sincs gond veled, sokaknak tetszik, főleg, ha csinosan fel tudsz öltözni hozzá.

2020. dec. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!