Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tanár ilyen idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanár ilyen idézeteket ír msn-en, akkor most mi van? XD

Figyelt kérdés

"Ha könnycsepp lennél sosem sírnék, nehogy elveszítselek"

"lehet hogy te csak egy valaki vagy a világon, de valakinek te vagy az egész világ"


meg ehhez hasolókat..


2010. aug. 12. 22:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
ez nekem fura.hogy msn-eztek.igaz az én tanáraim 30-on túliak már........és ő szokott rádírni?
2010. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
1szer 2szer írt rám. Én is csak ritkán szoktam, mikor téll unatkozok
2010. aug. 12. 23:39
 33/40 anonim ***** válasza:
és mikről beszélgettek? suliban milyen veled?
2010. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg csak mint egy őszinte barát tekint rád. Amiket először írtál, simán elképzelhető, hogy mint barát rajong érted. Bár kicsit fura, de meglehet. Nem mondott olyat, amivel egyértelműen kifejezné, hogy "többet" akar.

Csak egy jótanács: ha Te is barátként tekintesz rá, mondd meg neki, hogy - legalábbis másnak - ne írjon ilyet, mert egy konzervatívabb igazgató ha ezt megtudja, nem fog azon agyalni, hogy vajon miért írta.

2010. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Suliba olyan mint a többiekkel.

Szoktunk a suliról beszélni,a hobbiról, a táncról meg ilyenekről. vegyesen, vele mindent meg lehet dumálni.

2010. aug. 12. 23:43
 36/40 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg tisztázzátok, nehogy félreértsétek egymást!

Szerintem tök jó dolog, hogy ilyen jó barátok vagytok.

2010. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
és a sulin belűl mit beszéltek?
2010. aug. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
23:58: nyugi, nem a szexről beszélnek. :D Miért kell mindenkinek rosszat feltételezni?
2010. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
én sem arra gondoltam hogy szexről dumálnak.
2010. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
A suliban általános dolgokról. Megkérdezi, hogy jól vagyok e, meg hülyéskedik, mint ahogy a tanárok szokták. De pl. azt már kiszúrtam, hogy órán elég sokat néz engem, mert amikor én rá nézek, folyton csak azt látom, hogy idegesen elkapja a tekintetét és hirtelen azt se tudja mit beszél, aztán pár mp. múlva visszaszökkent a normál állapotába. :D
2010. aug. 13. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!