Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tanár ilyen idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanár ilyen idézeteket ír msn-en, akkor most mi van? XD

Figyelt kérdés

"Ha könnycsepp lennél sosem sírnék, nehogy elveszítselek"

"lehet hogy te csak egy valaki vagy a világon, de valakinek te vagy az egész világ"


meg ehhez hasolókat..


2010. aug. 12. 22:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

emlékszem a földrajztanáromra:P hu az micsoda jó nő volt, és az is csak 25körüli:P nem csoda h mindig szerettem bejárni órára, de a tantárgyat utáltam:P

Szal azt akarom mondani h azért a tanárért én átmentem volna másik suliba, csak h járhassak vele:P

2010. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Idézgess neki vissza a btk-ből!
2010. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
na majd még látom, hogy miket ír és ha továbbra is ilyen szöveggel jön, kiírom haverom nevét. :D
2010. aug. 12. 23:10
 14/40 A kérdező kommentje:

btk mint Büntető Törvénykönyv?

(Y) köszi.

2010. aug. 12. 23:12
 15/40 anonim ***** válasza:

ezt neked írta? vagy kiírta oda ahova mindenki lát?

ha neked akkor akar valamit...ha meg nem akkor kefélj vele vagy húzd az agyát évvégéig a jó jegyért.

2010. aug. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

nekem írta.

b.zd+ majd 15 évesen a 25 éves tanárommal fogok baszni...csakis. -.-

2010. aug. 12. 23:14
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

amikor ilyet ír, arra ne reagálj vagy csak annyit, hogy aha, jó kis idézet, de hogy jutott eszedbe? vagy aha, jó kis idézet, átküldöm x-nek, ő is imádja az idézeteket.


szerintem leírhatnád, h megismerkedtél valakivel, aki nagyon tetszik neked és tegnap randiztatok.


vagy egyszerűen egyre kevesebbet legyél fent msn-en vagy rejtsd el magad, hogy ne lássa, h fent vagy

2010. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
44%

még jó hogy a mai diákoknak meg se fordul a fejében "némi" előnyért "kefélni":D

Ellenkező esetben mondhatnánk rájuk, hogy értéktelen, sz@r, kurv@k. Megérdemled, ha a kikefélt jegyeiddel bekerülsz valahova, ahonan hamar repülsz is mert nem tudsz semmit!

(nem neked szolt kérdező)

2010. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó, hiretelen azt hittem nekem írtad,mikor már írtam,hogy semmi pénzért nem használnám ki a jobb jegyért és nem feküdnék le vele 15 évesen,pláne,hogy nem is szeretem.

2010. aug. 12. 23:24
 20/40 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet, hogy szimplán csak bír téged?

Nem az igazgatóhoz kell rohangálni, hanem vele megbeszélni.

Amúgy meg btk-ból hiába idézgetsz, nincs leírva benne, hogy egy tanár nem írhat kedves idézeteket egy 15 éves csajnak.

Eléggé félreérthető, amiket ír, de nem kell egyből arra gondolni, hogy le akar fektetni. Mondom, kérdezz rá!

2010. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!