Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy tanár ilyen idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanár ilyen idézeteket ír msn-en, akkor most mi van? XD

Figyelt kérdés

"Ha könnycsepp lennél sosem sírnék, nehogy elveszítselek"

"lehet hogy te csak egy valaki vagy a világon, de valakinek te vagy az egész világ"


meg ehhez hasolókat..


2010. aug. 12. 22:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Gondolom szerelmes, de ennyiből kéne kiszopkodnom a kisujjamból? Döntsd el magadban, itt mindenki csak tippelgetni tud. Lehet csak unatkozik, mert végzett a dolgozatjavítással.
2010. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Na köszi. Kb. én is csak találgatni tudok. Am unalmában nem írna ilyeneket.
2010. aug. 12. 22:56
 3/40 A kérdező kommentje:
mert nem szereti különösebben az idézeteket,de tudja,hogy én igen.
2010. aug. 12. 22:56
 4/40 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egyértelmü. A kérdés inkámb az, hogy mit tegyél:

-Én pl. sose msn-eztem tanárral, főleg mert megvan az a határ amit tartani kell, nem kell barátkozni tanárral, nem lesz jó vége

-Én továbbküldeném a naplót az igazgatónőnek. Nem vicc ez. Ha tényleg ilyet írt rád van indulva, és mivel tanár valszeg idősebb is, talán nem is kevéssel. Ne játsz ilyennel

18/f

2010. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
25 éves. És tuti nem fogom beköpni az igazgatónak, túl jó tanár ahhoz,hogy ilyen miatt szívjon.
2010. aug. 12. 22:58
 6/40 anonim ***** válasza:
akkor egyértelmüen mond meg neki MOST, hogy hiába teker nem lesz semmi (már ha télleg nem akarsz semmit), és akkor jó esélyed van rá hogy iskolakezdésre kiheveri. Amugy mit tanít?
2010. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Visszautasíthatod, miután lezárta a jegyeidet.
2010. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

informatikát és matekot.


És mégis mekkora égés nekem, ha mégse azért írta én meg közlöm vele,hogy nem lesz köztünk semmi...:S

2010. aug. 12. 23:02
 9/40 A kérdező kommentje:
Ha tényleg az van, amit tippeltek, kihasználni nem fogom. Nem kell csak azért,hogy jobb legyen az átlagom.
2010. aug. 12. 23:04
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
hoppá van mégegy megoldás: Írj ki egy tök ismeretlen csávó nevével egy üzenetet, hogy szeretlek meg felejthetelen volt délután meg ilyesmi, és akkor tudja, hogy megelőzték és remélhetőleg leáll, ha meg továbbra is irogat vagy tiltsd le, vagy nyugodj meg, mert nem azért írja mert akar vmit
2010. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!