Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira félek, hogy élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek, hogy élőben nem fogok neki tetszeni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy irtó aranyos/kedves/helyes jófej sráccal. Naponta több órát dumálunk és imádom:D

De félek,hogy élőben nem tetszenék neki...mert a képeken szemüveg nélkül vagyok,egyébként pedig szemüveges vagyok + van rajtam egy kis túlsúly... (62 kg vagyok).

Szerinted?


2010. aug. 12. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
és hány centi?
2010. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne neten ismerkedj
2010. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjunk ? hogy ne mennyél el ? Menny el és majd kiderül.Nem dől össze a világ ha nem jössz be neki
2010. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor benne van a pakliban,hogy nem jössz be neki,ha csak vetitettél..,és a valóság egészen más!Egyébként a szemüveg helyett kontaklencsét is használhatsz,ha ez aggasztana!A 62 kg-hoz hány centi párosul?
2010. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

168 cm

kontaklencse nem jó, és nagyon tetszik

2010. aug. 12. 20:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Énis hasonló cipőben jártam nemis olyan rég...:D (2 hónapja kb) ugyanannyi kg vagyok énis...és énis tökre féltem:) de amikor eljött az idő, kb egyikünk sem foglalkozott a másik kinézetével, közös érdeklődési körünk volt ezért hihetetlen h mennyit tudtunk beszélni így elsőre is:) főleg h én amugyis csendes vagyok.:) szóval szerintem ne félj :) sokkal fontosabb h tényleg megértitek 1mást és jól elvagytok együtt, még ha nem is jöttök össze, max. haverok tuti megmaradtok :D én legalábbis így voltam vele. remélem segítettem:)

Sok sikert!

2010. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom. Fiú vagyok, és ha volna olyan szerencsém hogy egy lánnyal eljutni addig, hogy találkozni vele, engem tuti nem érdekelne hogy szemüveges, vagy hogy van egy kis plusz. De ezzel lehet csak én vagyok így.
2010. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
20.54-essel hasonló helyzetben voltam én is, csak annak már szerencsére 8 hónapja. :) Ha normális a fiú, akkor nem fog kiakadni és elküldeni kondizni, hogy igenis add le azt a "súlyfelesleget".. Egy normális és érett fiú/férfi - akármilyen közhely is - a belsődet is nézi. És ha az megragadta, jöhet a többi is. ;)
2010. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
énis most fogok talizni egy sráccal és énis izgulok:D:D:D
2010. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az lenne a fura ha nem izgulnátok..,ez teljessen természetes,hogy egy meber izgul egy randi elött,főleg egy olyannal akit még nem látott élőben!
2010. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!