Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy nem fogok tetszeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy nem fogok tetszeni neki élőben. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

16/L vagyok

Soktam msn-tem egy fiúval,én tetszem neki ő is nekem...na de ő csak képeken látot engem...találkozni akar velem


sötétvörös,göndör hajam van és ezmiatt kicsit csak az orromon szeplős vagyok amik a képeket nem látszodnak,meg a fogaim sem amin van egy hézag...:S


2009. júl. 1. 22:08
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ha már képen tetszettél neki,az az 1-2 "szépséghiba" biztos nem fogja zavarni!:)
2009. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, ha nem tetszel neki, nincs mit tenni. fölöslegesen aggódsz emiatt, majd ráérsz aggódni akkor, ha találkoztok, akkor úgyis eldől, h akar-e töled vmit, tetszel-e neki.
2009. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is majdnem ugyanígy vagyok, csak engem már egyszer látott élőben is, de nagyon távolról, és onnan nem láthatta, hogy görbe az orrom, és hogy csúnyák elöl a fogaim.:S Ezért én is nagyon félek a talitól...:S Már én is tettem fel ilyesmi kérdést, és nem tudtak jobbat tanácsolni, csak hogy talizzak vele.

16/L

2009. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ne félj tőle :D velem is ez a helyzet, képen látott, élőben még úgy direktből nem.. :D

én nem aggódom cseppet sem mi lesz majd ha... :)

lehet ő is ezt gondolja :D

2009. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugye most nem komoly, hogy attól félsz, hogy néhány szeplő miatt nem fogsz tetszeni neki?:) Mondjuk én lány vagyok, de szerintem a szeplők helyesek :)
2009. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát sztem ezmiatt ne aggódj,mert ha tényleg érdekled akkor nem az fogja érdekelni h h nézel ki.Tudod sok lány van,aki csak azért kell egy fiúnak mert jól néz ki,nem pedig önmaga miatt.Így ha izgulsz is a külsőd miatt,akkor gondolj arra,hogy így tuti magad miatt fogsz tetszeni neki.
2009. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyjad már a szeplőket az semmiség. a fogad közt a hézag meg szintén nemfogja érdekelni. hamár képeken tetszettél neki, és beszéltetek msnen, és mivel talizni akar veled, ezekszerint a képek is, és a személyiséged is tetszett neki, így a szeplőid, meg a hézagod nemhinném h eltántorítja majd. deha gondolod írd meg neki msn-en h szepülős vagy és van egy hézag a fogad közöt, éshogy akar e még talizni:D de 100% ha ztfogja írni h persze h akar,
2009. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a második 22:17es vagyok, hallod nekem még szemüvegem is van és nem tudja :D:D

ne izgulj :) ne lássa hogy bajod van magaddal mert az még talán rosszabb mint egy kis hézag vagy szeplő.. :)

hajrá ;)

2009. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj:) ha képen teccel neki márpedig biztos ha látni akar akkor nem lehet gond.Jujj én is paráztam(hasonlóan jöttem össze a barátommal) és minden simán ment azótais járunk:) és a szeplők igenis szexik:P menj oda magabiztosan probálj ne izgulni.ha te elfogadod a hibáid, akkor ő is. sok sikert!
2009. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!