Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VAjon élőben is fogok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAjon élőben is fogok neki tetszeni ezekkel a hibákkal?

Figyelt kérdés

van egy srác szoktunk msn-ni naponta 5-6 órákat...

fogunk találkozni is,csak még (miattam)nem jött össze

azt mondja nagyon tetszem neki és szeretne velem járni,de nem akar lerohanni,mert nem tudja hogy én mit érzek.

Msnfalra is kirita h nagyon szeretlek,valami megfogodt benned+a nevem


de félek hogy élőben már nem fogok neki tetszeni mert van egy hézag a fogaim között...:/

És szerintem ronda...


2009. júl. 10. 22:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

jó hülye kérdés....:D igy vissza olvasva...

am a másik meg az h kijöttek a nap miatt a aszeplőim

az is ronda

de engem ez tényleg nagyon zavar

elöre is köszi a válaszokat

2009. júl. 10. 22:02
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Bátorság, önbizalom, és meglesz az !

Ha eddig tök jól elvagytok beszélgettek meg minden szerintem nem lesz baj.

Elö jó jel hogy lesz akkor miröl dumálnotok ha taliztok, és ne izgulj szerintem be fogsz jönni neki és észre sem fogja venni, söt lehet arinak fogja találni

2009. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Cseréltetek már fotót? Szerintem nem ronda ha van egy kis hézag a fogad között. Nem olyan mint az egyik srácnak akinek mindegyik között volt egy hézag. Az már ronda.
2009. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

igen,cseréltünk fotot de azon nem látszik.

2009. júl. 10. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A fogak közötti hézag nem nagy szépséghiba, a szeplők meg sokmindenkinek bejönnek! Majd írj hogy mi volt...(ha akarod!XD)


16/F

Menyus

2009. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből semmi baj, ha magabiztos vagy és nem gondolsz rá:) Nekem például az orrom egy hangyányit nagy, pedig egyébként olyan szép arcom lenne... Ne zavarjon, ha egyszer nem tudsz rajta változtatni, ne legyen emiatt rossz a kedved. Ha tényleg szeret, ez nem lehet akadály. Szóval mindent bele!:D
2009. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már régebben is tettél fel egy ilyen kérdést, nem?:) Akkor azóta nem volt tali?:/ Én is így vagyok, csak nekem nem a fogaimmal van baj, hanem az arcommal. Ha mosolygok, akkor szép vagyok, de ha nem, akkor ronda.:S És a képeken mindegyiken mosolygok, amiket neki küldtem. Nagyon félek a talitól, pedig már nagyon szeretnék vele talizni...:( De félek, hogy élőben nem fogok neki tetszeni. Szerencsére Ő még nem mondott olyanokat, hogy járni akar velem, csak utalgatott, így mégiscsak más. Szerintem csak azt tudjuk tenni, hogy bátorságot veszünk, és talizunk a fiúval. Mást nem tudunk csinálni, és ezt Te is tudod. Most bármit mondok, úgyis azt fogod gondolni, hogy nem jól sül majd el. De azért mondom: ilyen kis fogazati hibáért nem fogsz máshogy kinézni! A szeplők meg arik. Ha meg nem tetszel neki, akkor nem is érdemes foglalkozni vele. Talizz vele, mert nem veszíthetsz semmit... úgy mégsem élhettek együtt, hogy csak msn-en társalogtok.:D Előbb-utóbb meg fogja unni a srác, hogy nem akarsz vele talizni.:S (ezt pont én mondom:PxD)

Remélem összejön.:) Bátorság!

16/L

2009. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és ha szerelmes egy srác, akkor nem veszi észre a csajon a hibákat.:)
2009. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy olyan képet, amin mosolyogsz, és amin látszik a "bibi" is. Így előre felkészültnek tudhatod magad, hogy már ő is látta. De amúgy nem fogja érdekelni szerintem. :)
2009. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes beléd, az gyönyörűnek lát, akárhogy is nézel ki :)
2009. júl. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!