Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VAjon élőben is fogok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAjon élőben is fogok neki tetszeni ezekkel a hibákkal?

Figyelt kérdés

van egy srác szoktunk msn-ni naponta 5-6 órákat...

fogunk találkozni is,csak még (miattam)nem jött össze

azt mondja nagyon tetszem neki és szeretne velem járni,de nem akar lerohanni,mert nem tudja hogy én mit érzek.

Msnfalra is kirita h nagyon szeretlek,valami megfogodt benned+a nevem


de félek hogy élőben már nem fogok neki tetszeni mert van egy hézag a fogaim között...:/

És szerintem ronda...


2009. júl. 10. 22:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem volt egy olyan osztálytársnőm, akinek mindegyik foga közt volt hézag, de mégis gyönyörű mosolya volt :) Magaddal kell kibékülnöd, és akkor a kisugárzásod fogja őt megfogni. Ha nem vigyorgó képen tetszettél neki kívülről, és a személyiségedet is vonzónak találta, nem lehet baj. A szeplők pedig szerintem bájosak.

19/L

2009. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a hézag.....

Az ujjad befér?

Ha nem akkor nem baj.

Ha emiatt nem foglalkozik veled akkor menjen a ......

2009. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!