Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem tőle? Hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle? Hisz barátok vagyunk.

Figyelt kérdés
Van egy "barátom" azaz legjobb barátok vagyunk,de volt,hogy úgy éreztem,hogy többet szeretne puszta barátságnál.Azt hiszem én sem lennék ellenére,hogy összejöjjünk:DMegkérdezzem tőle,hogy mit szeretne tőlem?elég kinos téma és nem akarom elvesziteni a barátságát.Nagyon szeretm őt úgy mint barát,de azt nem tudom,hogy szerelmes vagyok-e bele...jah ő fiú én meg lány,a korkülömbség 3 év:Dna mit szóltok?
2010. aug. 12. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Csak elb@szod az egészet... Ha nem halsz meg érte annyira hagyd a francba maradjatok barátok.
2010. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg próáld meg! Én 2 évig voltam egy lány legjobb barátja! Nem vallottuk be még magunknak sem, hogy szerelmesek vagyunk! Végül felhoztam, elkezdtünk járni, és azonnal szerelmesek voltunk egymásba! És életem legjobb kapcsolata volt!
2010. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én már jártam így. jó barátok voltunk,talán a legjobbak, tetszettünk is egymásnak, a végén összejöttünk, de én nem tudtam belé szeretni, ő pedig igen. szakítottunk, és 1-másfél évig csak elmentünk egymás mellett..mostanra már megint jóban vagyunk. de én többet ezt nem szeretném átélni,nagyon rossz volt megbántani :S
2010. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amíg nem tudod, hogy szerelmes vagy-e belé, addig szerintem ne hozd fel a témát, mert ha mégse olyan a helyzet, és szakítanátok, akkor nem biztos, hogy újra legjobb barátok lennétek.
2010. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vár rád.:D
2010. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!