Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha én Josef Mengelébe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de úgy érzem, én el tudnám őt fogadni olyannak, amilyen. Mármint ha egy időben éltünk volna. Ti még nem voltatok így esetleg más történelmi személyekkel? Lehet, hogy beteges, de 14 éves korom ellenére egyébként is vonzódom az idősebb férfiakhoz, úgy 25-30 év körüliekhez. Mások nincsenek így? Ez valami fordított pedofília? Vagy apakomplexus?

Kíméljetek a szemita és antiszemita hozzászólásokkal, nem vagyok neonáci vagy ilyesmi. Mert itt nem ez a lényeg. Attól még hogy esetleg a politikában nem értenék vele egyet, a személyisége tetszik; és ha ismerném, elmondanám neki, hogy elfogadom és szeretem minden bűnével együtt... Vagy ez az eset egyszerűen csak egy tinédzserkori sajátosságnak mondható? Tisztában vagyok vele, hogy mi mindent követett el Mengele, és erről az érzésemről, még Mengeléről sem beszéltem soha senkinek.


2010. aug. 12. 15:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem tök normális, nekem kisebb koromba is volt egy csomó ilyenem, különböző sztárokkal :D

Egyébként Mengelét én is imádom (de most komolyan :D ) ha akarsz beszélhetünk ha még aktuális mással úgysem lehet ezt megosztani :D

2010. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
44%
A szerelem nem válogat. Milyen származású vagy? Van testvéred vagy egyedüli gyerek vagy?
2011. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Habár nem ítélem el teljes mértékben Mengelét, attól te még kedves kérdező eléggé beteg vagy :D
2015. febr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!