Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha én Josef Mengelébe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de úgy érzem, én el tudnám őt fogadni olyannak, amilyen. Mármint ha egy időben éltünk volna. Ti még nem voltatok így esetleg más történelmi személyekkel? Lehet, hogy beteges, de 14 éves korom ellenére egyébként is vonzódom az idősebb férfiakhoz, úgy 25-30 év körüliekhez. Mások nincsenek így? Ez valami fordított pedofília? Vagy apakomplexus?

Kíméljetek a szemita és antiszemita hozzászólásokkal, nem vagyok neonáci vagy ilyesmi. Mert itt nem ez a lényeg. Attól még hogy esetleg a politikában nem értenék vele egyet, a személyisége tetszik; és ha ismerném, elmondanám neki, hogy elfogadom és szeretem minden bűnével együtt... Vagy ez az eset egyszerűen csak egy tinédzserkori sajátosságnak mondható? Tisztában vagyok vele, hogy mi mindent követett el Mengele, és erről az érzésemről, még Mengeléről sem beszéltem soha senkinek.


2010. aug. 12. 15:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
jó, leesett... Tigrisek...
2010. aug. 12. 15:23
 12/23 anonim ***** válasza:

most saját kérésed ellenére ideológiai kérdést csinálsz egy eyszerű, lelki okokra visszavezethő kérdésből?


teljesen normális, ha egy hírességhez vonzódsz, akkor is, ha már nem él. nyilván sármosnak, vonzónak tartod és elegánsnak is az egyenruhája miatt.


ez a korod múlásával majd kikopik belőled.

2010. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nekem is mindig az idősebbek tetszettek, most jelenleg egy 55évesbe vagyok belezúgva 16 évesen:S

előtte 40 évesbe 5 évig tartott a szerelem (akkor a 35 volt)

2010. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

15:18-as voltam....

komolyan gondoltam.


Egy olyan "emberbe" vagy szerelmes aki 30 éve halott..ha jól emlékszem. Emberek százait küldte halálba, az ikreket simán agyon lőtte ha a testvérük meghalt mert már nem volt rájuk szüksége. Katonákkal erőszakoltatott meg nőket, majd a magzatukat kivágta, a vénáikat összevarrta...,megvakíttatott több száz embert mert kék szemeket akart generálni...power of love..


Szóval igen....azt hiszem te beteg vagy.

Sorry.

2010. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

16:06 hatos!


Azt azért tisztázzuk, hogy Te az a 15 18 as voltál aki ezt Írt "atyű...ne haragudj de szerintem te beteg vagy..."

2010. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szerintem az a normális hogy fogalmam sincs hogy az ki..
2010. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
megértelek, hisz olyan szexiiiii.... [link]
2010. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg ez egy provokatív célzattal kiírt kamukérdés. Jelentem.
2010. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Remélem kamu..
2010. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu de már meg is bántam hogy megosztottam veletek. 16.38 kösz hogy egyetértesz (ha komolyan mondod)
2010. aug. 13. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!