Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi szokott lenni a legénybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szokott lenni a legénybúcsún, ha van táncoslány?

Figyelt kérdés
A vőlegénynek táncol? akár meg is csókolja? hozzáér? vagy hogy van ez? nagyon félek, írtó féltékeny vagyok, és tudom h a haverjai szervezni fognak neki ez tuti
2010. aug. 12. 14:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy én vagyok a degenerált, de én a legénybúcsúmat úgy képzelem el, hogy elmegyünk másik városba, esetleg országba, napközben valami kemény férfias dolog pl rafting vagy paintball esetleg kalandtúra, este meg irtózatos ivászat, amolyan 'letesszük az arcunk' módon.


:D


23F

2010. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
65%

Hát, elég érdekes dolgokat olvasgattam itt és nem igazán értem, hogy miért csalják meg a párjukat az ilyen legény meg leánybúcsún. Mármint ez, hogy juthat eszébe valakinek aki szereti a párját. Ez azért durva.

Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy mi lesz a legénybúcsún hiszen, ha szeret és el akar venni nem hiszem megcsalna. Bár a mai világba ki tudja. És az, hogy táncol, hozzáér, (meg nem tudom mik voltak még felsorolva) az szerintem nem olyan gáz. Véleményem szerint nem kéne ilyenek miatt aggódnod és főleg nem kéne nagyon beleélned magad ebbe a dologba. Szereted, ő is szeret téged akkor nincs gáz hiszen mindenki szeret mindenkit. :) Ez elég hülyén hangzott, de szerintem ilyen egyszerű.

2010. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyen legénybúcsú, mert rossz vége lesz...
2010. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Az a baj , hogy a párom meg úgy gondolkozni, hogy egy legénybúcsú az kell, és h egy legénybúcsún van táncoslány , hisz a haverok azzal teszik próbára a vőlegényt.

A legjobban attól félek , hogy nem tudom meg mi volt ott ,

Van egy féltestvérem aki fiú, de nem vagyok 100%-ig biztos benne hogy elmondaná... főleg ha megkérik hogy kuss...

Tudom elég baj h féltékeny vagyok, de nemtudok mit tenni ezellen,

köszi a válaszokat

2010. aug. 16. 10:56
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia! Amit szabad az egyiknek,azt szabad a másiknak.. vagy amit nem szabad az egyiknek, azt nem szabad a másiknak sem. Egész egyszerü. Szerintem abszolút HÜLYESÉG a legény-leánybúcsú..Vagy legyen rögtön ki kivel akar - persze a következményekkel.

Laci

2011. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!