Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi szokott lenni a legénybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szokott lenni a legénybúcsún, ha van táncoslány?

Figyelt kérdés
A vőlegénynek táncol? akár meg is csókolja? hozzáér? vagy hogy van ez? nagyon félek, írtó féltékeny vagyok, és tudom h a haverjai szervezni fognak neki ez tuti
2010. aug. 12. 14:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A legény és leánybúcsú egy nagy baromság.

Én hallottam olyanról is, hogy csak egy bulit szerveztek ahol mindenki jelen volt. Nem külön szervezgettek.

Amúgy meg a legénybúcsún ha megcsal akkor szerintem így rossz belelépni a házasságba! Hiszen később is eszébe fog jutni ,hogy mit tett és lehet, hogy vágyat fog rá érezni ,hogy újra megtegye. Nem kéne ilyen baromságokkal elcseszni egy házasságot.

2010. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval teljesen egyetértek.. anyuméknak is csak ilyen kis baráti összejövetel volt.. semmi durva.. és mégis milyen jó volt.
2010. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:18 nem értem mi bajod?Valamit félre értettél én is azt mondtam hogy az is ugyan olyan MEGCSALÁS mint minden megcsalás!

15:1-es voltam!

2010. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van annak aki azt írta h legyen ott az apád vagy a fiútestvéred!

mellesleg nem csak a pasiknak szokása h félrekúrnak az esküvő előtt, én két esetről is tudok ahol a menyasszonyt megdugták:S

2010. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
15 : 30 - as, igen, én is ezt mondtam, és arra értettem, h remélem, h pasi vagy, h vannak még normalis pasik.. érted már? :)
2010. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Jah és még annyit h az ilyen nőket nem értem h az ilyen minek házasodik? mert végtére is ő az aki jobban akarja a két ember közül általában, mert ugye már kislány korom óta szép fehér ruhát szerettem volna meg bla bla:D
2010. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
54%
hat, én nem szeretnék fehér ruhát, stb.. :S a pasik ugyis mind állatok, állatias ösztönökkel.. én meg állattal nem akarok élni. ha erre vágyom, akkor majd veszek 1 kutyát, ő legalább hűséges lesz hozzám.
2010. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%

15.35-el egyetértek!;-):-D

Amúgy is, ha féltékeny vagy,(kérdező) akkor ez már eleve rossz. Féltékenységgel jobb belelépni a házasságba??Meg azon agyalni pár , vagy akár 8 év múlva is ,h vajon mit csinálhatott a legénybúcsún. Megcsalt vagy sem?

Szerintem jobb lenne, ha inkább egy közös bulit tartanátok ahol rokonok,szülők MINDENKI ott van. Szerintem TE is jobban járnál vele. Beszéljétek meg a vőlegényeddel.

Én ezt ajánlom. Már gondolom most is ideges vagy. Akkor mi re jó ez?:-S

2010. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tök felesleges ez a legény meg lánybúcsú.

Ebből következnek a sorozatos hibák egy házasságban.

Az utolsónak igaza van. Mert ahogy te is írtad kérdező féltékeny vagy. . Így mennyivel lesz jobb mondjuk 5 év múlva? Akkor is azon fogsz gondolkozni, hogy vajon megcsalt e ? Ha féltékeny típus vagy nem kéne ilyen bulikat szervezni, ebből csak rossz sülhet ki.

Ha még van rá időd beszéld meg a vőlegényeddel!Ha szeret Téged, akkor megfogja érteni, hogy miért nem akarsz legénybúcsút sem. Egy közös buli miért nem elég?

Amúgy is inkább Amerikában szokás ez a baromság-.-"

Meg ahogy vki írta, ki mondta hogy kötelező legény meg leánybúcsút tartanotok? Akkor miért hagyod , hogy szervezzenek ilyet? ha féltékeny vagy már most pedig még nincs is meg a buli...

2010. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem jobb lenne, ha inkább egy közös bulit tartanátok ahol rokonok,szülők MINDENKI ott van. "


Azt hívják lagzinak:)))


Különben valaki írta, hogy a férfiak állatok. Szerintem is igaza van. Kezdem magamon észrevenni, hogy egyre jobban leakad a tekintetem egy-egy dekoltázson pedig nem vagyok független. Mondjuk a nők is tehetnek róla, mert a sikeres férfiakkal mindegyik flörtöl és nem zavartatják magukat, hogyha észreveszik a tekintetem. Remélem ennél a szintnél nem állatiasodok el jobban, mert alappa jól érzem magam a kapcsolatban.

2010. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!