Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi szokott lenni a legénybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szokott lenni a legénybúcsún, ha van táncoslány?

Figyelt kérdés
A vőlegénynek táncol? akár meg is csókolja? hozzáér? vagy hogy van ez? nagyon félek, írtó féltékeny vagyok, és tudom h a haverjai szervezni fognak neki ez tuti
2010. aug. 12. 14:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
ez inkább amcsi szokás, pl. nálunk csak annyi van, h összejönnek a pasik, isznak, dumcsiznak, ilyesmik.. ha meg a vőlegényednek nyűg a házasság, és kell neki a táncoslány, akkor minek akar elvenni??
2010. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
48%
attol fugg van olyan lány aki hez nem lehet hozáérni mindet a szemnek :d miért vagy féltékeny hisz legénybucsu és utána csak veled lesz esküvő meg minden :D
2010. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, azért, mert sok pasi ilyenkor gusztustalankodik a tancoslanyokkal, meg ilyenek.. én meg pl. nem mennék férjhez olyanhoz, akinek szüksége volt " utolsó kivánságra ", mint a kivégzések előtt.. akkor kérem.. ne házasodjon.. maradjon agglegény.. és dögöljön meg a macskájával, egyedül, öregkorában..
2010. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Engem nem zavarna a táncoslány. Neki úgyis csak a teste tetszik az meg mit érdekel engem?
2010. aug. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Csók az nincs, de a csaj meztelenül az ölébe ül, úgy, hogy a srácon csak alsógatya van. Ciciről tejszínhab. A punciát széthúzza 20cm-re az arcától. Csók és dugás biztos nem lesz. Én már voltam 3 ilyen legénybúcsúban is. Van egy tippem, ha van apád vagy öcséd úgy illik, hogy ott legyenek, de ne parázz.
2010. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg miért szerveztek ilyen legény meg leány búcsút??Úgy is lehet, hogy nincsen ilyesmi: Nem kötelező!
2010. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 hennike ***** válasza:
79%

kinél mire van igény.

mi leánybúcsút szerveztünk barátnőmnek, és mondta, hogy olyan legyen a vetkőzős srác, akivel el is mehet. Mi csak lestünk, mert szó nem volt táncosfiúról, szimpla buli lett volna. De ezek után szereztünk neki egyet, és képzlejétek az, hogy már majd a műsor közben megd.gatta magát,úgy rámászott egy dolog, mert rá is játszhatott stb. De a show után elment vele. Mi meg csak néztünk, hogy pár nap múlva a templomban...

2010. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
de tényleg, most megint majmoljuk az amerikaiakat, aztan meg csak a veszekedés van.. 1 házasság igy is, meg ugy is elromlik, bár nem kötelező.. ne rontsuk már el az elején.. amugy meg az a pasi, aki megcsal a tancoslannyal, az meg is érdemli, h otthagyd.. nmert megteszi máskor is.
2010. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy sok hülye azt hiszi hogy a legén/vagy leány búcsún bármit meg tehet mert annak nincsen következménye!

De egy ilyen megcsalás is ugyan olyan mint bármilyen meg csalás!

2010. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, remélem, h te pasi vagy, és h nem csak a csajok hiszik azt, h ez megcsalás!! mert akarhogy is nézed, ez az!!
2010. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!