Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító a mellbimbóm. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító a mellbimbóm. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a mellbimbóm valami ritka ronda...Nem dudorodik valami nagyon,de ez nem is lenne olyan gáz,viszont óriási,barna bimbóudvarom van...Csak műtéttel lehet ezen segíteni?:S

Egy totál kétségbeesett,18 éves lány


2010. aug. 12. 10:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
huh a fotókat meg a kérdést látva,még kétségbe voltam esve,rájöttem h nem kell..nekem ennél kisebb,viszont a formája gáz...szóval megértelek.Én 10éve próbálom elfogadni a melleimet,talán vmennyire már sikerült,mert nem gyűlölöm őket,de nem is szeretem....majd csak lesz valahogy.Majd ha lesz pénz akkor Krasznai bácsi megoldja!szal ne aggódj,én sem aggódok,egyszer majd lesz szép.
2010. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom!

Szerintem nem ronda!

Én tudnám szeretni!

Ha szeret a barátod, a ciciddel együtt fog szeretni!

Hidd el!

Engem ilyen cicikkel ugyanúgy fel tudnál izgatni, mintha átlagosak lennének!

Szóval fel a fejjel!

:)

Nincs ott gond!

28F

2010. aug. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
nem undorító inkább szokatlan
2010. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mint látod, csomó fiúnak ez tetszik, szóval ne aggódj:D Ha szeret a barátod, a melleiddel együtt szeret. N/17
2010. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!