Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorító a mellbimbóm. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító a mellbimbóm. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a mellbimbóm valami ritka ronda...Nem dudorodik valami nagyon,de ez nem is lenne olyan gáz,viszont óriási,barna bimbóudvarom van...Csak műtéttel lehet ezen segíteni?:S

Egy totál kétségbeesett,18 éves lány


2010. aug. 12. 10:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ezt csak a barátod látja, aki viszont ezért nem kíván vagy nem szeret, azt meg sem érdemled.
2010. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát a barátom nem látta még ilyen állapotban,mert szexen kívül nem meztelenkedek előtte.Szex közben meg-mivel felizgulok- áll a bimbóm,és akkor a barna ,,folt" is összehúzódik...annyira utálom emiatt a testem...
2010. aug. 12. 10:48
 3/24 anonim ***** válasza:
rakjál fel képet
2010. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2010. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ne mááár, h ez miatt vagy kétségbeesett...
2010. aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
PÁRIZSIIIIIIIII!!!!!!!! :D Hmmmm! IMÁDOM! :D I (L) Pátizsi-s TSÖTS! :D
2010. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Pedig engem ez borzalmasan zavar...a barátommal 3 hónapja vagyunk együtt,de legszívesebben még most se venném le előtte a melltartómat
2010. aug. 12. 10:51
 8/24 anonim ***** válasza:
Csak nekem áll a farkam?
2010. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
erektálunk mi kanok Ő meg még ecseteli...
2010. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia

Előre leszögezném, hogy végső megoldásként javasolnám a plasztikai sebészt.

Ha attól félsz, mit szól majd hozzá a barátod, ha egyszer meglátja, szerintem beszélj erről vele mindenképp, mutasd meg neki milyen nyugodt állapotban. Ha emiatt elhagy, nem is érdemel meg téged! Ha őt nem zavarja, akkor szerintem teljesen feleslegesen operáltatod meg magad.

Ha mindentől függetlenül boldogabbnak, kiegyensúlyozottabbnak érzed tőle magad, akkor kés alá, ne legyen belőle kisebbségi komplexusod.

2010. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!