Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? (lent)

Figyelt kérdés
Érdektelen kérdés tudom, de nekem még is sokat jelent.. Szerintetek , miért van azt hogy egy lányról, csak két olyan képet lehet látni, ami orrtól lefelé van lefotózva, és ha találkozást akarok vele megbeszélni mindig eltereli a szót.. Pedig abból a kicsiből ítélve nem csúnya csaj , és képet sem küld.. (Szerintetek mi oka lehet?? annyira nem lehet csúnya..)
2010. aug. 12. 09:39
 1/8 StephanieXx ***** válasza:

Nem a saját képét mutatta Neked.


Nagyon gátlásos.(ritka)


Hány képet láttál Róla eddig?Hol ismerted meg?

2010. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért mert egy olyan kiskur,va csitri pic,sa aki csak azt akrja h körbe ugráld am ELADÓ EGY IPHONE 2G NYIREGYEN 45ezer
2010. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.-nek 2 őt láttam róla, egyiket facebookon, másikat myvipen, egy képe kint van msnen az ilyen fürdőruhás.. de ha kérek tőle akkor nincs képe..:S


2.-45 be adod?

2010. aug. 12. 10:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és myvipen ismertem meg, majd msnen beszéltünk, először elég flegma volt aztán "megpuhult" : )Attól félek hogy csúnya és hogy utána meg nem lesz szívem lerázni..:S:S a csitri pics,ákkal tudok bánni azzal nincs gáz
2010. aug. 12. 10:47
 5/8 anonim ***** válasza:
nincs képe,v nem ő volt a képeken.ha ennyire tereli a témát,mond el neki h tali nélkül a dolog nem jut sehova,és akkor talán észbe kap.Ha ennyire terel,akkor felesleges időpazarlás,de ezt közöld vele.
2010. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nagy az orra?
2010. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem..:d az orrát láttam a képen hehe: ) és majd közlöm vele, köszönöm szépen
2010. aug. 12. 12:29
 8/8 A kérdező kommentje:
megakart szívatni.. nem jött össze, a bolondja kitette a volt bnőm képét: )
2010. aug. 12. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!