Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek szerintetek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? :S

Figyelt kérdés

Van egy srác, én első látásra beleszerettem. Ez történt egy éve. Ezidő alatt haverok lettünk, szoktunk beszélgetni, főleg online, de néha személyesen is történik szóváltás. Én még mingig szerelmes vagyok belé. :S Csakhogy neki van csaja. Nem sokat tudok a kapcsolatukról, hogy mennyire komoly, de van egy olyan érzésem, hogy lehetne köztünk több is (mármint a srác, meg én köztem). Bár lehet, hogy ez csak a remény...

Nem tudom, mit tehetnék, embert ennyire még nem szerettem. Folyton rágondolok, mindenről ő jut az eszembe, ha látom valahol, sőt mégbeszélgetünk is, egyszerűen leblokkolok, csoda, hogy kitudok nyögni értelmes mondatokat. Megjelennek azok a bizonyos pillangók a gyomorban, elkezdek remegi, na de nem ragozom tovább, aki volt már szerelmes, az tudja, milyen. :)

Nem tudom, mit tegyek. Minden porcikám azt súgja, hogy elkéne neki mondanom, de az eszem ellenzi. Félek tőle, hogy koppanni fogok. :( Mit tennétek a helyemben? :(


2010. aug. 11. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pappmartin ***** válasza:

ezzel énis igyállok csak nincs barátja a csajnak...


tudoom ez egy gagyi idézet ráadásul fílmből de:

"ahol egy ajtó bezárul, 2 nyílik ki" :))

2010. aug. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok, mint a második hozzászóló, a helyzet ugyanolyan, csak az "enyémnek" sincs barátnője. Jó lenne tudni, hány évesek vagytok, de amúgy azt tanácsolom, hogy ha személyesen nem is megy, neten próbáld kicsit Olyanra terelni a témát, és meglátod, hogy reagál. Vagy kérdezd a barátnőjéről. Aztán ha az a kapcsolat komoly, akkor nem tudsz mit tenni...de ha mégsem, akkor talán eljön a Te időd. :)
2010. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pappmartin ***** válasza:

a 2. vagyok


12/f :P

2010. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kérdezőtől kérdeztem a kort :D hogy átláthatóbb legyen a helyzete.
2010. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15, de szerintem sejtettétek. :$ :DD
2010. aug. 12. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!