Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyithatnám fel végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyithatnám fel végre a 19 éves húgom szemét?

Figyelt kérdés

Borzasztóan féltem őt. Viszonya van a 40 körüli főnökével, ez nemrég derült ki, nyilván amennyire lehet, titokban tartják. Nagyon úgy tűnik, hogy a húgom szerelmes, csak a saját feje után megy, hiába beszélek vele, de féltem, hogy a férfi csak kihasználja a naivságát, meg a tapasztalatlanságát. Nem is értem, egyetlen vele egykorú srác sem érdeklődött volna? Oké, 19 éves, nagykorú, de mégiscsak a húgom. Nagyon féltem, minden jó tanácsnak örülök! :(

Köszönöm ha végigolvastad!



2020. dec. 4. 21:41
1 2 3 4
 11/31 Savlekotő ***** válasza:
100%
a férfi csak kihasználja a naivságát, meg a tapasztalatlanságát.. Vagy épp a hugod őt, gondolom pénzes a főnöke,nem szentek ám a mai lányok..
2020. dec. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy folgot tehetsz, gyakran hangsúlyozod, hogy a húgod mellett állsz bármi is legyen és nem ítéled el bármit is tesz.


Ha a bizalmába fogad, akkor bármennyire is nehéz, örülsz neki, hogyha boldog (tényleg nehéz, hogyha úgy érzed, hogy nem lesz tartós) és amikor kezdi magát rosszul érezni, akkor ott leszel neki, hogy időben javasold a szakítást.

2020. dec. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%
Mi van akkor, ha a hugod "sugarbaby", azaz qrva...anyagiakban változást esetleg észrevettél?
2020. dec. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Ha a főnöke elég jól néz ki (márpedig különben nem szexelne vele), akkor úgyis mindent elhisz neki, mert nőből van.
2020. dec. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%

És ha a kishúgod is csak dugni akar egy jót heti 2-szer?

Te szeretméd, ha ő kritizálná a barátnőidet?

2020. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
10%
A húgod azt gondolja ha főnökkel hál akkor majd elő lépteti.. kis naív! Engem nem a kor csesz fel , ha nem ezek a főnökös sztorik..
2020. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mitől félted?
2020. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
75%
Ápolj jó kapcsolatot, ha el akar mondani valamit, véleményt kér, hallgasd meg és adj tanácsot. Ez az ő élete, ha beleszólsz és rá akarod eröltetni az akaratod csak meg fog utálni és még jobban fog ragaszkodni a sráchoz.
2020. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Féltem, mert attól, hogy 19 éves, és papíron nagykorú, még csak egy fiatal lány. A főnök meg egy 40 éves középkorú férfi. Ne mondja nekem senki hogy ez egy teljesen oké párosítás.
2020. dec. 8. 22:52
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván nem lesz nagyon tartós.
2021. jan. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!