Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mit írjak neki? (LENT! )

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy tetszik egy srác de nem ismerjük egymást megnéztem vipen ő visszanézett majd megint megnéztem és ő bejelölt ismerősnek és én meg felvettem msn-re.

Én írjak rá elöször? vagy várjam meg mig ő rám ír?

és mit írjak neki? miért vettem fel? meg miket kérdezzek tőle?


2010. aug. 11. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
15/L
2010. aug. 11. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
irj rá hogy miujság csak bezsélgessetek sztm irj rá
2010. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, hogy mi újság?? Ekkora sz*rt...:D Már az elején kinyírja a beszélgetést, ráadásul erre mit írjon egy tök idegen..?? Írd meg neki mit gondolsz, és hogy mit szeretnél, és megvárod neki mi a véleménye!
2010. aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából foggalmam sincs hogy mit írhatnék neki:S de beégni se akarok:S de én sztem nem merném neki leírni hohy tetszik vagy ilyesmi..
2010. aug. 11. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig egyből az igazat kellene írnod neki szerintem!

Írd meg, hogy tetszik neked, és azért vetted fel msn-re, és aztán majd kialakul a beszélgetés!

Az egyenes út mindig az igazság, és ezzel tuti, hogy nem égsz be! Sok szerencsét! Üdv!


24/N

2010. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztm csak utalj rá , hogy tetszik ha egyből betolod neki akkor lehet megijed aztán többet nem bezséltek
2010. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de ha ráírok mit írjak..szia..tetszel?:S:S

ez igy nem jó..

és hogyan utalhatnék rá..?

2010. aug. 11. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:

írd neki hogy szia pár napja felvettél ismerősnek myvipen hogy tlet a nyarad ? pl erről már lehet beszélni

írja akkor hogy szia ja igen emlékszem

2010. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!