Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mivel borotváljátok lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mivel borotváljátok lent?

Figyelt kérdés
Az érdekel leginkább, hogy ha például szakállvágóval vagy borotvával (ha jól tudom leginkább ezekkel szokás), akkor ugyanazzal, mint az arcotokat, meg hónaljat, vagy mindháromra külön borotva? Mennyire higiénikus például a hónaljat meg a lenti szőrt ugyanazzal leszedni?
2010. aug. 11. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én úgy szoktam hogy Gilette mach 3 turbo fejet használok, ami szakállamon kicsit kikopik azt használom lenti szőrtelenítésre is, kisebb az esélye hogy megvágom magam és a célnak megfelel.

Természetesen van 1 lentire meg 1 a fentire.

Szakállra használok 1-et a másikat meg az összes többire

22F

2010. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmivel és nem is fogom, megszoksz vagy megszöksz!
2010. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sima borotvával, a 4 pengés borotva nem jó mert a sok szőr a pengék közé megy.
2010. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon simán megy, van egy külön arcra, meg van egy a többi testrészre! Nincs vele gáz, és elég könnyen is megy nekem! 21/F
2010. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok - van egy trükköm amivel borotvával méretre tudom várni, teljesen sose szoktam csak a zacsit
2010. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal a fajta borotvával, de nem ugyanazzal a borotvával csinálom. A hónaljamat nem borotválom, de azt tudom, hogy az arcszőrt és a fanszőrt soha nem borotválnám ugyanazzal a borotvával.
2010. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nincs barátnőm, így nem sok értelmét látom. Ha lesz, majd megbeszéljük a dolgot.

A hónalj az más, ott leszedem, főleg most, nyáron, amikor, pólóban vagy anélkül van az ember.

2010. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!