Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nemiszerveteket mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nemiszerveteket mivel borotváljátok?

Figyelt kérdés

nekem villanyborotvám van, amivel borotválkozom, ugyanavval v. másik kell? v. olló? csak mert kezdek nagyon bozontos lenni lenn, aztán ha csajjal találkoznék nem akarom, h. ősembernek nézzen... :)


várom a válaszokat


2010. jan. 11. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
láncfűrész.
2010. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem muszály leborotválnod.Attól még erősebb meg nagyobb lesz a szőr.meg vannak lányok akiket nem zavar ha a pasi szőrös és engem sem zavar.De a te dolgod.
2010. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én szakáll vágóval! Végül is ugyan az mint a villany borotva!
2010. jan. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
borotválja csak, nekünk nőknek muszáj, akkor ő is tegye meg ezt a szívességet
2010. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát elég igénytelen, ha azzal borotválod, az arcod, amivel a nemi szerved! Igen, ajánlatos másikkal.
2010. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

sima borotvával. még borotvazselét se használok. de a kádban ülve a fürdés végén huzom le a szőrt.

de ha ráérek akkor szemöldökcsipesszel tépkedem. 2 - 3 nap bőven ráéréssel. azt a kevés maradékot amit nem látok már) meg borotvával. ha fájis az csak az elején fáj, kis idő mulva nem fájdalmas. és igy nem erősödik mint a borotválás esetében.

2010. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igenis borotválja le! Nem tudom ki hogy van vele, de én utálom, ha tele a szám szőrrel!
2010. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Egyetértek! Higiénikusabb, ha minden csupasz, mindkét félnél egyaránt!
2010. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

te már láttál csajt?:O

de iylen szarokat minek írsz...nem értem..ami neked jó és nem iritál...(Y)

2010. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

borotvaval,es igenis borotvald le mert igy NAGYOBBNAK LATSZIK es a nok is JOBBAN szeretik,)


de hagyhatsz egy kis csikot is es az is legyen rovid :)mar mint a szor:P

2010. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!