Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan flörtöljön a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljön a nő?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék arra hogy ti férfiak, mit mondanáok, hogyan flörtöljön veletek egy mnő?


Milyen gesztusokat tegyen? Gondolok itt verbális és nonverbális kommunikációra, cselekvésekre is.


Hagyjuk most azt hogy konkrétan hívjon randira, nem ez a kérdés, illetve annak a fejtegetését hogy ez ki szerint játszmázás v ki szerint nem.



2020. nov. 27. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Kezdeményezzen ő is kommunikációt.

Legyen kedves, nyitott.


És ne "adja a jeleket", mert a kutya nem veszi észre, hogy ő éppen megcsavarta a bal füle mögött a hajtincset, vagy 34.4 fokos szöget zárt be a teste mikor mellém állt, esetleg egy miliméter kidugta a nyelvét, és megérintette az ajkait.

2020. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

1-es, attól,hogy kommunikációt kezdeményezzen, nyitott legyen és kedves kb azonos azzal,hogy a füle mögött a hajtincset megtekeri.

Én alapjáraton kedves és nyitott vagyok, szívesen kommunikálok, ez mégsem azt jelenti,hogy ismerkedni szeretnék.


Hidd el,hogy tud olyan jelet adni a nő amiből egyértelműen tudni fogja a pasi,hogy bejön Neki.

2020. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Kicsi érintés a vállra, szemkontaktus tartása, halk, de érthető beszéd, a láb ki-betologatása a cipőből.
2020. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

"Hidd el,hogy tud olyan jelet adni a nő amiből egyértelműen tudni fogja a pasi,hogy bejön Neki."


Igen, tud olyan jelet adni...


Csak nem szokott. Nagyon kevés eset volt, hogy a nő tényleg olyan "jelet adott", hogy azt észrevettem (vagy bármelyik férfi ismerősöm).


A maradék 99%-ban ugyanaz történik, amit itt a GYK-n is gyakran kérdeznek nők: "Hogyan adjak úgy jeleket, hogyha mégsem érdeklem, akkor ne legyen ciki" --- ennek általában az a vége, hogy a jelek annyira halványak, hogy nincs férfi aki észreveszi (főleg, hogy mi férfiak általában a sokkal direktebb kommunikációra vagyunk kihegyezve. Nyilván kivétel mindig van persze).



De ugyanez szokott lenni nő barátokkal, mikor elmesélik (megmutatják), hogy milyen jelet adtak az áhított embernek, mi férfiak meg nevetünk, mert szerintem kb semmit nem csinált. Nem egyszer fordult elő a baráti társaságban, hogy ott győzködtük a lányt, hogy ennél komolyabb jel kell, mert nem fogja észrevenni, a nők meg állították, hogy ez teljesen egyértelmű jel volt.

A probléma csak az, hogyha férfit akarsz felszedni, akkor nem a nők számára egyértelmű kommunikációt kell folytatni :D

2020. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Amelyik férfi fogja a szokásos női jeleket, az már réges-régen párban van, és nem véletlenül.

Szóval egy nőnek arra kellene készülnie, hogy az adott férfi NEM fogja a jeleit.

Egyértelműnek kell lenni!

Hölgyeim: EZ az egyenjogúság! Bizony, itt kockázatot kell vállalni!

2020. nov. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én értem amit itt sokan leírtak, tapasztaltam is, ezért lennék kíváncsi konkrétumokra!


Csak nyilván nem akarok úgy ajtóstul rontani a házba, hogy "hé pista bejössz".


De természetesen azért is tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok mik azok a KONKRÉTUMOK amik a férfiaknak egyértelműbbek.

2020. nov. 27. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csabitasnak hivjak, de ez nem szokott jol vegzodni. Aki nyitott rad, az amugy is beprobalkozik, aki nem, arra meg nem tudod magad raakasztani, ha egy ejszakanal tobbet szeretnel. Keresd azt, aki nyitott rad.
2020. nov. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

6: nyilván a "Bélám bejössz, járunk?" dolog a másik véglet :)


Amit én tudok mondani, hogy férfiként túl gyakran szívjuk meg azt, amit #2-es írt: "Én alapjáraton kedves és nyitott vagyok, szívesen kommunikálok, ez mégsem azt jelenti,hogy ismerkedni szeretnék."


Igen ha egy nő ilyen, és szimpatikus, akkor randira hívom, aztán kiderül, hogy ő csak kedves volt, egyébként ezer éve párja van.

Ez így még nem is lenne baj, de sok nő nem tudja a randira hívást normálisan kezelni, hanem alkattól függően volt aki úgy felháborodott, mintha minimum swinger klubba hívtam volna, más gúlyolódott, vagy szétkürtölte az egész környezetemben, hogy én milyen nevetséges voltam (és mindez papíron normális, 25-35 közötti nőktől, szóval nem tinilányok az oviból).


Egy pár ilyen megszívás után jön az, hogy az ember elkezd az összes nőre "biztos csak kedves, mert ilyen a természete" módon tekinteni, arra is, aki a "jeleket adja" éppen...


Szóval marad a normális direkt kommunikácó, ami még nem sok.


Nekem péládul az vált be ilyen szituációban, amikor a nő elhívott egyértelműen kettesben meginni egy kávét. Egyszer egy másik lány felvetette, hogy megy egy programra amiről tudta, hogy engem is érdekel, és nyilvánvaló volt, hogy nincs kísérője. Na erre tudtam ajánlkozni... Szóval igen, ki kell nyitni a szánkat, és annyi kockázatot vállalni, amiből az is kisülhet, hogy szétkürtölöm, hogy a Julcsa bepróbálkozott nálam, de gondolom nem ilyen türhő pasikkal akarsz kezdeni :)

2020. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett egy futár pasi. Többször megfordult nálam,és megjegyeztem,h örülök ha Ő hozza a csomagomat. Először meglepődött,aztán rögtön vette a lapot. Tett egy lépést felém,és amikor egyrtelmű volt,h bejön nekem már bátrabb lett.
2020. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!