Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 21 éves srác vagyok(Viktor), nem szeretnék semmit, csak őszinte véleményeket! 21 éve vagyok nőtlen, csak alkalmi, egyéjszakás afférjaim voltak.Nem akarok barátnőt. Bunkó vagyok, nem szeretem az embereket, ők se engem. Nagyon kevés barátom van, ők is lányok. De nekem ez jó így, jól érzem magam a bőrömben. Egyedi példány vagyok, vagy ismertek még ilyeneket?
2010. aug. 10. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hajrá-hajrá Solgótorjááán!
2010. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem is sokan utálnak. Bunkó is vagyok. Bár van barátnőm. És sok barátom.

Szóval részben;)

2010. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyedül fogsz meghalni
2010. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ahogy gondolod

ha neked így jó akkor hajrá

de lehet később fogsz rájönni arra, hogy lehet valamit vesztettél...

de te tudod.

2010. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"ismertek még ilyeneket?"


Szerencsére én nem.

2010. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az kell neked hogy szerelmes legyél, bár a korodból ítélve akkor elég későnérő típus lehetsz. De ez nem baj. Az én barátom is bunkó, beszólós... (szerintem olyasmi mint te lehetsz) Szerelmes lett belém. Persze én utáltam mert bunko volt. Utánna bebizonyította hogy legbelül hatalmas szive van. Persze még néha vannak elég bunkó beszólásai, de szerencsére tudok rá hatni! Amíg jól érzed magad így a bőrödben, addig nincs gond, úgyis ez majd meg fog változni.
2010. aug. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy örökre így maradsz, bár nagyobb részben idősebb korukra kitombolják magukat az ilyen pasik, és aranyos családszerető férfiak lesznek belőlük szerintem.:)

fiatal vagy még, majd később rájössz, hogy jó ha van biztos pont, személy az életedben.

én ismerek ilyen pasikat, hogy 2 éve még el se tudtam volna képzelni egy hétnél tovább egy nővel, mostanra meg teljesen lehiggadt.

szerintem teljesen okés hogy ilyen szabados vagy :)

2010. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Legalább nem unalomból jössz össze csajokkal mint az exem és nem hülyíted őket :D

Amúgymeg nem mindenkinek jó az az életforma amit mások elvárnak tőle, és ez nem is baj. Élj úgy ahogy neked jó.

2010. aug. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Idővel talán majd megváltozol.

De lehet, hogy nem.

Ilyen vagy azt kész, ha boldog vagy így, akkor nem fogsz megváltozni, legalábbis önszántadból nem...

2010. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!