Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Photofeeler milyen oldal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Photofeeler milyen oldal?

Figyelt kérdés
Rámentem az oldalra, de fb-al lehet belépni. Ha azzal belépek nem fogják látni az ismerőseim, hogy mikkel szórakozok?
2020. nov. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy látnák. A másik hogy csinálhatsz sima regisztrációt is. Nem kell hozzá FB.


Amúgy meg képeket lehet magadról feltölteni és azt értékelik anonim felhasználók szerte a világban.


Igyenesen is lehet csinálni az egészet de akkor neked is kell másokat értékelni. Nagyon jó arra hogy megtudd mit gondolnak a képről mások is. Mennyire jó. Be lehet állítani nem és korcsoport szerint is iletve hogy üzleti vagy randi oldahoz kell stb.


Nagyjábol olyan 20-30 értékeléstől már egészen megbízható. 50 tól meg már biztos hogy pontos. De ezt ki is fogja neked írni.

2020. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire megbízható, engem ott szinte mindenki csúnyának értékelt, ahhoz képest Tinderen összejött 35-40 match és több mint 100 kedvelés két hét alatt egész jó nőkkel, szóval annyira ronda mégsem lehetek...
2020. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kíváncsi voltam, beléptem fb-al, de azt írták ott nem tesznek közzé semmit.
2020. nov. 20. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam mint a kettes, hihetetlen magas értékeléseket kaptam, pedig nem vagyok jó külsővel megáldva.

Az a lényeg, hogy itt elsősorban azt értékelik, hogy a képen milyennek látszódsz, nem azt hogy osszessegeben milyen vagy. Viszont van egy csomó nagyon jó fej felhasználó, akik adnak tippeket is, hogy hogyan nézz ki jobban

2020. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bármit felraktam mindent lehúztak, minden kategóriában a "no" vagy "somewhat" értékelést kaptam...nem tudom mi a f*** bajuk van ezeknek.
2020. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!