Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vonzódhatok egy férfihe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonzódhatok egy férfihez ennyire nagyon, akit jóformán csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam így lenni, de van bent egy férfi, aki alapjáraton nem annyira az esetem. De a szeme az nagyon ott van. Eleinte csak nézett, akkor még annyira nem érdekelt,de aztán eltelt egy kis idő, és már már a rabja vagyok. Tudom ez szánalmasan hangzik. Néha köszönünk, mert egy helyen dolgozunk de nincs köztünk munkakapcsolat. Annyira vegyes jeleket küld, vagy inkább nem küld., hogy néha mintha egyáltalán hidegen hagynám, néha meg sokat néz. De végtére is úgy vagyok vele, ha akarna tőlem vmit, legalább barátkozni, akkor már oda jött volna vmilyen ürüggyel, hogy legalább pár mondatot váltsunk. Neki lenne rá alkalma, nekem nem.Emiatt szerintem nem érdeklem.

Viszont annyira vonz, hogy ha már feltűnik, minden bajom van és letaglóz ha rám sem néz. Nem tudom miért vonzódok hozzá ennyire. Talán kémia vagy ilyesmi?



2020. nov. 19. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? :)
2020. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 vagyok
2020. nov. 19. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

"De végtére is úgy vagyok vele, ha akarna tőlem vmit, legalább barátkozni, akkor már oda jött volna vmilyen ürüggyel,..."


Ez azért nem mindig van így. Nem mindenki mer kezdeményezni.


(A korod nem véletlenül kérdeztem meg. Van egy lány a munkahelyemen, akivel pont ugyanez ez a szitu áll fenn. Ő néhány évvel fiatalabb tőled. Ha azt írtad volna, hogy 20 éves vagy, ezt a választ meg sem írom. Bár kétlem, hogy Ő kiírt volna egy efféle kérdést.)


Nálam az a helyzet, hogy eléggé zárkózott vagyok, kevés az önbizalmam.

Nem igazán van bátorságom nyitni feléjük, még barátkozni vagy egyszerűen csak beszélgetést sem merek velük kezdeményezni. "Szia, hogy vagy?", "Mi újság?", ilyenek.


Szóval az, hogy nem megy oda hozzád, nem beszélget veled, csak néz, nem jelenti azt, hogy közömbös lenne irántad.

Lehet, hogy Ő is csak ugyanolyan gátlásos ezen a téren, mint én.

2020. nov. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Soha nem is beszéltél vele egy percet sem?
2021. febr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!