Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olvasol ebben a kategóri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olvasol ebben a kategóriában, mit keresel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 12:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Én tanulni szeretnék mások életútjából, hibáiból, tudni, mibe futhatok bele, van-e rá megoldás, mit kerüljek el... Stb.

Fiatal vagyok, így hát ez is egy közvetett tapasztalatszerzés. Viszont néha nagyon kiábrándulok az itt olvasottak miatt az emberekből (férfiak egy részéből, főleg a házassági gondoknál), és néha azt gondolom, inkább nem is kéne feljönni ezért, mert csak elvesztem a bizalmam a boldog házasság reményében. :(


Ahol tudok, adok tanácsot a tapasztalataim alapján.


Meg azt vettem észre, hogy ha nincs nagyon jobb dolga az embernek (s akkor is, ha van is), eléggé rá lehet erre függni, szinte minden nap fent lógok már :/

2020. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

11: Én is ezt néztem ki, mivel nem volt szimplán "szeretek segíteni" opció. :)


De egyébként a sok troll és feszkeltős topikok között néha tök érdekes sztorikat lehet olvasni és természetesen értelmes válaszok is érkeznek amiket így kívülállóként szívesen magába szív az ember. :)


Ja és tényleg magamra kell szólnom nekem is, hogy már elég lesz a gyk-ból! xD Dettó! :P


10-es voltam. :)

2020. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Voltak anno saját problémáim, azok megoldódtak és ittragadtam, mert vannak egész jó sztorik, meg tanulságosak is.
2020. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek segíteni a normális kérdezőknek, a többin kárörvendek. Plusz néhány kérdés folytatásos regénnyé növi ki magát, azoknál őszintén érdekel mi lesz a vége
2020. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Unalmas a meló és kegyetlenül szét lehet trollkodni minden kérdést.
2020. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a kategória olyan, mint egy szappanopera.
2020. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"mert csak elvesztem a bizalmam a boldog házasság reményében. :("

Nincs olyan, hogy boldog házasság, csak úgy, önmagában.

Olyan házasság van ahol a viharokon átevickélnek, és olykor boldogok is.

Sajnálom...

2020. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
Nagy arcú magukat szépnek okosnak tartó nőket gatyába rázni.
2020. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán van már itt ertelmes kérdés ( főleg ebben a kategóriaban), de viszonylag régóta használom az oldalt és unalmamban még feljárok.


De amúgy dolgozom azon, hogy leszokjak róla, mert nagyon nem szeretek itt lenni. 1 oldalnyi kérdés végigböngészése után az élettől is elmegy a kedvem. Tele van trollokkal, pedofilgyanús emberekkel, zaklatókkal, gyűlölködőkkel, incelekkel az oldal. Minden második kérdést egy x@r párkapcsolat ihletett, de van még sokkal lejjebb is. Kicsit sem tanulságos vagy legalább szórakoztató már ez az oldal.

2020. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nézni mik vannak másoknál, ha tudok jó tanácsot adni, kifejteni a véleményemet, reménysugarakat találni ("ha neki is összejött nekem is összejöhet") és stb
2020. nov. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!