Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olvasol ebben a kategóri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olvasol ebben a kategóriában, mit keresel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Önigazolást
Kárörvendek
Megoldást
Mások történetéből tanulok
Társkeresésre használom
Gyűlölködni járok ide
Megmondóemberkedem
Rossz a kapcsolatom ezért másokban is rossz érzést gerjesztek
Unalmas a meló
Téged
71 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Nevetni miért nem szerepel a felsoroltak között? 😀
2020. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

1.


Az a kárörvendés kategóriája, mivel a többi válaszolón/kérdezőn röhögsz.

2020. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező


Igazából csak annyi, hogy az élet unalmas és ki kell tölteni valamivel. Meg olvasom a különböző véleményeket, élettörténeteket - hátha lesz köztük néhány jobb is. De hát... Nem.

2020. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én a frusztrációimat levezetni járok ide.
2020. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem kárörvendek.. mert nem azért olvasom valamelyiket el hogy más kárán hanem némely felhasználó nagyon nagy hülyeséget tud kiírni. Mint például régebben olvastam a hölgyet aki a párja szőrének hullásából arra a következtetésre jutott hogy megcsalja..😂😂 szerintem az ilyenek viccesek. 😀
2020. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Trollkodom, tehát vagyok


(amúgy tök jó móka rámutatni a tökéletes ellentmondásokra ugyanannak a kérdezőnek a kommunikációjában :))

2020. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kb mindazért amit felsoroltál a kérdőívben, emberből vagyok :$
2020. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2020. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

Van 1000ből 1 kérdező aki tényleg normális és tanácsot kér nem csak önigazolást, nekik szívesen segítek, ha egynek sikerül máris megérte.

Az egyetlen hiteles dolog szerintem a példamutatás, azokat akik életükben egy normális kapcsolatot se tudtak felmutatni, ki kellene tiltani ebből a kategóriából, nem tudom hogyan van pofájuk másoknak tanácsot adni.

2020. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy szimplán csak szeretek segíteni, rá is érek? win-win?


A "megoldás" opció lenne a közelében, de én most arra értem, hogy ez egy kiíróra vonatkozik. De ha úgy értetted, hogy a megoldáson ügyködni, akkor húzzunk be oda egy strigulát. :)


42F

2020. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!