Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az és mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az és mit gondoltok erről főleg lányok? lent lejjebb

Figyelt kérdés
miért van az hogy mostanában nagyon sok lány sokkal többet mutat magából még azok is akik eddig nem... cici fenék akár tevepata is és egyre többet főleg a média világában valamint azért utcán is de amint lesz egy jó kapcsolata egy sráccal egyből újból visszafogott lesz miért is van ez? szerintem nagyon gáz ez mármint maga a mutogatós dolog de az is hogy utána ez egyből megszűnik... és ahogy észrevettem egyre több férfi/srác panaszkodik erről hogy nem lehet találni egy NORMÁLIS lányt aki már nem média-utca lotyó és sokszor kínos amikor vissza hallják hogy előtte meg miként nyilvánult meg a közéletben!

2020. okt. 28. 22:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szóval amikor nem értenek veled egyet az emberek, azok azonmód képmutatók? Csodás pasi lehetsz.
2020. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
nem kell velem egyet érteni de akkor már ne te mond meg hogy foglalkozzak a saját dolgommal miközben te ugyan úgy nem a tiéddel foglalkozol... ha ez nem képmutatás akkor a föld lapos a napot pedig egy farkas üldözi és azért forog a föld körül...
2020. nov. 1. 22:01
 23/28 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdésedre érettem, hanem a huszas válszodra. Ami a szellemi színvonaladat is mutatja, ha a 19-es válaszából ennyit szűrtél le. Nézzed a férfiakat akkor, az való neked.
2020. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23 te írtad hogy az undorytó meg stb ahogy erre a férfiak regálnak azért ne legyen már az áldozat tettes szerep megcserélve...
2020. nov. 2. 13:06
 25/28 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok a 19-es válaszoló. De továbbra sem értetted a válasz lényegét.
2020. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

oké nem te vagy akkor elnéztem...

mellesleg a mondandó lényege még mindig hogy "Elég legyen már a nők öltözködésének a muslatásából mert kib.a.szott undorító és felesleges és gusztustalan."

2020. nov. 2. 15:34
 27/28 A kérdező kommentje:
aki nem értette a választ az max te lehetsz
2020. nov. 2. 15:35
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem a nők öltözködése a gusztustalan, hanem az állandó kritika. Mi nem tobzódunk itt, hogy nem tudtok normálisan felöltözni. Hogy kockásat vesztek fel csíkossal, rosszul szabott farmerben úgy néztek ki, mint egy kisfiú. Mert nem minden pasi öltözik ennyire bénán, tehát nem fogunk erről kiírni kérdéseket. A nők sem mind mutogatják magukat. Leírtuk, hogy elég gáz, hogy te csak ezeket veszed észre és itt vered a nyálad valami miatt ami nem jellemző az egész nemre, de te ragaszkodsz a hülyeségedhez.

Miközben akár megtehetnéd azt is, hogy nem ugatsz bele, mit visel a másik. Nem tetszik? Ne nézz oda. Ennyi. Ami pedig a sürgősen érkező ellentámadásodat illeti, pl miért válaszoltam a kérdésedre ha nem tetszik: mert ez egy ilyen oldal. Vannak kérdések, vannak válaszok. Az értelmes kérdésekre értelmes válaszokat lehet írni. Értelmetlen kérdéseket is megpróbálunk komolyan venni, érkeztek ide is komoly válaszok, de te ezeket simán lesepred mert gondolkodni derogál.

2020. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!