Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az és mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az és mit gondoltok erről főleg lányok? lent lejjebb

Figyelt kérdés
miért van az hogy mostanában nagyon sok lány sokkal többet mutat magából még azok is akik eddig nem... cici fenék akár tevepata is és egyre többet főleg a média világában valamint azért utcán is de amint lesz egy jó kapcsolata egy sráccal egyből újból visszafogott lesz miért is van ez? szerintem nagyon gáz ez mármint maga a mutogatós dolog de az is hogy utána ez egyből megszűnik... és ahogy észrevettem egyre több férfi/srác panaszkodik erről hogy nem lehet találni egy NORMÁLIS lányt aki már nem média-utca lotyó és sokszor kínos amikor vissza hallják hogy előtte meg miként nyilvánult meg a közéletben!

2020. okt. 28. 22:05
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
9 10 olvassátok már végig! nincs olyan hogy azokat a lányokat veszik észre! én pl többször láttam olyant hogy azok a normális jó lányok csak addig voltak azok ameddig a kutyának sem kellettek mert vagy irtozatos személyiség vagy pedig igénytelen külső amint kaptak egy kis figyelmet onnantól kivétel nélkül ugyan olyanok lettek...!!! ezt is fel kellene fogni
2020. okt. 28. 22:47
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor nektek meg azt kellene felfogni, hogy nem ismeritek a világ összes nőjét, de továbbra is csak a (potenciális) ribiket veszitek észre. Én sem voltam az, a barátnőim sem, és most a család fiatal nőtagjai (20-25 között) sem azok. Egyik sem. Csinosak, magasak, okosak. Egyik sem mutogatja magát. Ennyi.
2020. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Mert sokan a virtuális világból merítenek példát. És azt látják, hogy millió követésük, like-juk, nyálcsorgató kommentjük van a magamutogató lányoknak, ezért azt a következtetést vonják le, hogy ez kell a férfiaknak. A nőkön egyébként is nagyobb a nyomás a média miatt, hogy jól nézzenek ki.
2020. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

12 persze hogy nem átlagot írtam... sajna ettől még én ezt láttam!

Lehet neked is igazad van és pont el kerüljünk a 2 normális réteget de ettől függetlenül van az a kis kevés normális már ameddig azok... és a megszámlálhatatlanul sok olcsó magamutogatós...! Sokszor még a szűzek is és most nem is 14 evesrol beszélek hanem amit írtál 18-24 körüli Réteg

2020. okt. 28. 23:03
 15/28 A kérdező kommentje:
Sőt olyanok akik onellatoak saját egzisztenciájuk van és nem is rossz... 😓
2020. okt. 28. 23:04
 16/28 anonim ***** válasza:
14%

Ez lett a "fogadd el önmagad" eredménye. Gyakorlatilag az egészből annyi lett, hogy nem fogadták el magukat az emberek, hanem nekiálltak a frusztrációikat magamutogatással kompenzálni. Így meg 0 produktummal a legátlagosabb csaj is simán kaphatott egy csomó egónövelő dolgot.

Aztán, a kapcsolatban meg lehet letagadni a múltat.


#9: "Hagyjátok már abba a nyavalygást. Egy rakat lány van, aki nem média lotyó, de azokat észre sem veszitek. Nektek ezek a lányok kellenek, őket követitek, őket nézegetitek. Az átlagos lányokról nem vesztek tudomást, aztán sírtok, hogy milyenek a mai nők. Nem, nem mind ilyenek."

Azt nem lehetne, hogy esetleg ti páran hagyjátok abba ezt a gagyi és valótlan szöveget? Gyakorlatilag full átlagos és visszafogott csaj ismerőseim is panaszkodnak, hogy mennyi pasi nyomul rájuk. Naponta minimum 0 ismeretlen bejelöli őket instán. Ezek után, tényleg van képetek még mindig ezt a "jajjészresemveszitekanormálislányokat" szöveget lenyomni? Konkrétan az általatok normálisnak tartott lányokat is ezzel hazugnak állítjátok ám be.

2020. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok szimpla farmer plusz pólós lányt szoktam látni az utcán, akinek nincs kint semmije. Pláne nem most, mikor kezd hozzá hideg lenni.
2020. okt. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

#16 A visszafogott lányok fenn sincsenek instán. Vagy csak fotókat töltenek fel, nem is magukról.

És már megint sikerült kiforgatni, amit mondtam. Egy büdös szóval nem mondtam hogy egy csomó visszafogott lánynak azért nincs pasija, mert a kutya nem törődik vele. Nyilván a szép és visszafogott lányoknak azért többnyire akad pasija. De az átlagos lányokat nem sokan keresik, a csúnyákat meg senki. És ez nem változtat azon, hogy a kérdező csak az ilyen nőket veszi észre, hiszen csak ilyen nőkről ír. Nyilván a családtagjaim, lányok is válogatósak, azért nincs pasi, mert nem jön megfelelő. Egy darab panasz nem volt abban amit írtam. Azért is nem rakják ki a testüket, mert tudják, hogy ezzel nem a partnernek alkalmas jelöltek kezdenének el zsongani körülöttük.

Tehát senki nem hazudik itt, de a tény tény marad: ha a kérdező szerint minden lány ezt csinálja, akkor ő csak az ilyeneket veszi észre. Ja, és még valami: sok csúnyácska meg átlagos lány is pont azért kezdi el csinálni, mert a kutya nem érdeklődik, így meg majd igen. És ez tény. A férfiaknak ez kell. A tapasztalat tanítja meg ezeket a lányokat, hogy így majd lesz udvarló. Amíg képregényeket olvas otthon, nem jön a herceg fehér lovon.

2020. okt. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
94%

Sosincs kint semmim kb a ruhámból, sok férfiruhám van, sok oversize cucc is akad. Mindig kapom, hogy miért nem vagyok qurvásabb, miért nem mutogatom magam, mivanvallásosvagygechi és még sorolhatnám.

Nekem így jó létezni és kész.

Nekik, akiknek meg kinn van, úgy jó.

Elég legyen már a nők öltözködésének a muslatásából mert kib.frgrg.szott undorító és felesleges és gusztustalan.

2020. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
persze az nem undorító amikor valaki ugy öltözködik hogy mindene kint van ugye 19...?
2020. nov. 1. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!