Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellek vagy nagy mellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellek vagy nagy mellek tetszenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Kérem olyan férfiak válaszát akiknek a kismellek tetszenek jobban. Az enyém nagyon kicsi (A) 60 kg vagyok hozzá. " Gyermekeim vannak az eggyiket szoptattam is. Se a mérete sem a formája nem változott. A hétkönapokban nem jelent problémát ,csak ha egy férfit (aki tetszik) megismerek, vagy ha valamilyen összejövetelen kell résztvennem. Még olyan ruhát sem kapok magamra ami egy kicsit sgítene. Melltartót csak dísznek hordok. Ha hordok. Tudom,hogy mindenkinek más tetszik, de még is megerösítené az ömbizalmamat ha olyan férfiak írnának akik kis mellet szeretnek.

Nem ide illö vicceket és egyéb meg csúfolódó megjegyzéseket nem kérek!

Kaptam már eleget.

Elöre is köszönök minden választ.


2008. nov. 28. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%
Hmmm... szerintem nincs annál izgatóbb mikor egy kis mellű nőn nincs melltartó es picit hidegebb van az átlagnál. Ha érted mire gondolok... :D
2008. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!