Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg jobban tetszenek a nők menstruáláskor?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam pár éve, hogy a nők arcán ilyenkor apró, nem látható változások lesznek, de a férfiak mégis "látják" és jobban bejön nekik a nő. ebből szerintetek mennyi igaz?
2009. jún. 7. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát erről még nem hallottam...mondjuk a nő akkor sokkal kívánósabb, de nem mindegyik pasi szereti a vért.
2009. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


itt találtam :D

2009. jún. 7. 10:40
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez hülyeség. Pont akkor lenne a legkívánatosabb egy nő, amikor dől belőle a vér, görcsöl a hasa, fel van puffadva, hisztis, a pattanások is jönnek elő...

Inkább a termékenységi időszakban a legvonzóbbak, fényesebb lesz a haja, rózsásabb a bőre, pont azért, mert így akaratlanul is jelzi, hogy képes az utódnemzésre és megtermékenyíthető.

2009. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is olvastam valami ilyesmit, hogy tudat alatt megérzik ezt a pasik, hogy a legtöbb nő ilyenkor jobban kívánja az éritést, simogatást, szexet. (Bár pl. én ilyenkor még egy érintéstől is irtózom, a szexre gondolni sem bírok.)
2009. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valahogy én sem vágyok olyankor erre.. De mostmár tudom, hogy nem vagyok egyedül aki úgy gondolja hogy ez hülyeség
2009. jún. 7. 10:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelték, hogy az épp ovuláló sztriptíztáncosnők kétszer annyit ketresnek, mint az épp menstruálók.


A következő egy kuutatás eredménye. Férfiaknak nőket mutattak, akiknek úgy kellett felöltözniük, ahogy éppen tetszett nekik, de a férfiak csak az arcukat látták. Vizeletmintát is kértek a nőktől, de nem mondták meg, hogy miért. Ezt többször is megismételték velük. A vizeletmintából kiderült a kutatók számára, hogy melyik nő ovulál éppen, és azok a nők kihívóbban is öltöztek fel. Ezzel egyidőben az ovuláló nők jobban tetszettek a férfiaknak, mint a többiek, pedig nem is tudták róluk. Valahogy mégis látszott rajtuk, megérezték, nem tudom.

2009. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Nem általánosságrol kell beszélni. Minden pasinak és minden nőnek más tetszik.

Én pl. jobban kivánom a sexet amikor menstruálok, mint amikor nem. OLyankor nagyon sokan sokkal tüzesebbek, mint máskor. ÉS nem kell feltétlenül sexbe torkolnia. Am. azért öltöznek a nők kevésbé kirívoan amikor megvan nakik, mert kényelmesebb számukra, és nem feltünő, hogy éppen betegek. Én akkor is "kirivóan" öltözök!

2009. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyenesen csúnyábbnak látom magam, ha épp megvan. Kialvatlannak tűnök akkor is, ha egész nap az ágyban feküdtem, teli vagyok pattanásokkal meg apró pöttyökkel, ráadásul a közérzetem sem a legjobb, és ez óhatatlanul is kiül az arcomra, az egész testemre...

A szexről meg még álmodni sem szeretek olyankor, mert néha még egy mozdulat is fáj... Na de ezt nem részletezem...

Annyit azonban én is tapasztaltam, hogy az illatom ilyenkor jobban tetszik a páromnak. Ő nincs mindig tisztában vele (mert azért próbálom diszkréten kezelni), hogy mikor menstruálok éppen, de mégis gyakrabban megjegyzi, hogy finom az illatom, gyakrabban szagolgat, meg ölel meg... Persze nem érti, hogy olyankor miért vagyok visszafogottabb, de ettől még tudom, hogy az illatom jobban tetszik neki. :)

22L

2009. jún. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

10:58-nak: nem te vagy a mérce, nem kellene hülyeségnek titulálni mindent, ami nem olyan, mint te.


Én pl ovulációkor kívánom nagyon a szexet, meg közvetlenül a vérzésem előtt. Na és? Ettől még nem tartom hülyének, aki pont a vérzése alatt kívánja.

2009. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de emberek, tanuljunk meg olvasni. itt tüszőrepedésről van szó. az nem egyelő a menstruációval.
2009. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!