Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy csalódás után hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy csalódás után hogyan tovább ?

Figyelt kérdés

szerelmi csalódásról van szó, elutasitásról,a szemembe mondták,hogy kevés vagyok, nem vagyok elég jó...egy olyan ember tette, aki a világot jelentette nekem,mindent megtettem érte,mindig mellette voltam. kiderült,hogy mellettem más lányokkal is randizott,másokkal is beszélgetett.. és ha erre gondolok,csak még szánalmasabbnak érzem magam. vele ugyan lezártam, ugy vettem észre,hogy mintha még megkönnyebbült volna..csak teher voltam a vállán.

az önbizalmam a sárba tiporta, és nem tudom,hogyan kezeljem a fájdalmam.. tanácsok,tippek ?



2020. okt. 12. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen sak az idő fog segíteni. Én is átéltem egy ilyet májusban, nekem kb 1 hónap kellett, hogy kiheverjem kb. Kicsit most is fáj, ha rágondolok, de nem akarnék tőle semmit. Ehhez pedig idő kellett elteljen.
2020. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban. ☹

Nem tudom az idő az mennyi idő, de az biztos hogy jelenleg úgy érzem hogy örök életemben a szívemben marad már. Akkor is ha esetleg lesz más. Neki akkor is lesz egy pici zug ahol őrzöm az emlékét.

2020. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

A legutóbbi nagy csalódásomat én majd 2-3 év alatt hevertem ki. Én egyébként is nehezen teszem túl magam dolgokon, képes vagyok 1 éves történeteken is rágódni 😅.


Nálunk az történt, hogy egy szerencsétlen együttlétből terhes lettem, amit akkor persze vállalni nem tudtunk, aztán a gyászba és a vesztesegbe én belebetegedtem, végül még egy fél évre osszejottunk, hogy amíg osszeszedem magam tartsa bennem a lelket, de egy családi szülinapi bulin csókolózott az egyik vendéggel. Szóval eléggé hazavágott.

Utána az új munkahelyemen volt olyan, hogy lelkileg lestrapált és most jött el az a pillanat(1 év pszichológushoz jarassal együtt), hogy van szabad vegyérték elektronom és készen állok egy új kapcsolatra.


Úgyhogy fel a fejjel. 😊

Azt javasolnám első körben, hogy az onismeretre fektess hangsúlyt. Rengeteg kiváló irodalom van. Kezdetnek a transzgenerációs hatásoknak nézz utána, mert lehet a családból hozod ezt a mintát, hogy ilyeneket választasz.


Ha terápiára adod a fejed, akkor pedig a sématerápiát javaslom.

2020. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!