Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódás volt az első csók....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódás volt az első csók. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már elég régóta beszélgetek egy sráccal. Nagyon kedvelem, bármiről el tudunk beszélgetni, jól érzem magam vele. Ma találkoztunk és megcsókolt. Nem volt jó. Erőltetetten csókolt és olyan szájrapuszi érzés volt az egész. Próbáltam a nyelvünket is bevonni, több, kevesebb sikerrel.

Tudom, hogy nem ez alapján kellene megítélnem, de ez nagy csalódás volt számomra. Ettől függetlenül továbbra is hihetetlenül jó embernek tartom, a véleményem nem változott róla. Idővel jobb lehet?

19L


2016. jan. 18. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szerelmes, akkor tök mindegy.
2016. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de az első csók mindig casalódás. Az ember elképzeli hogy tök jó lesz mint ahogy hazudják a lányregények - aztán lópikula.
2016. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem mindig csalódás. a hosszú kapcsolataim első csókja jó volt
2016. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Jó neked.Én mindig csalódom. Álmaimban volt csak jó kis édes csókom. Élőben inkább awkward...

2016. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az eddigi csókjaim nagyon jók voltak. Pedig nagyrészük ,,szerelem mentesen" történt.

Azt hittem,nhogy ez azért is lesz jobb, mert már van egy kis érzelem a dologban.

2016. jan. 18. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:
tanítsd meg csókolózni!
2016. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vőlegényemmel nekünk sem volt túl sikeres az első csókunkt. Nagyjából egy 10es sorozat szájrapusziból állt igazából, nem is volt csók, csak gyors egymásutánban adott puszi. Nem is igazán értettem, hogy ez most mi, de végülis egész aranyos volt, gondoltam, izgult. Később azért megmutatta, hogy tud ő, ha akar ;) Mondjuk, csókban azóta sem vagyunk erősek, nekem ez nem probléma speciel, sosem szerettem csókolózni, de azért azt határozottan állítom, hogy idővel jobb lett. Emiatt nem kéne megváltoztatni a hozzáállásod.


Egyébként nekem a később igazán jól csókoló pasijaimmal is elég kellemetlen volt az első csók. Belejöttök mindketten, az elején még izgultok, meg nem is ismeritek egymás csókszokásait annyira, hogy ezt össze tudjátok hangolni- a szexet is gyakorolni kell egy ideig, hogy igazán élvezzétek az új partnerrel. Nekem legalábbis olyan még nem volt, hogy elélveztem volna első aktuskor, pedig a csókolózással ellentétben szexelni kifejezetten imádok.

2016. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A többiek által írtakhoz hozzáteszem, h nem mindenki szeret csókolózni, van, aki szárja puszizkodni szeret.


Sőt, van olyan, aki mikor melyiket szereti - egyéntől függ. Én úgy vagyok evvel, hogy ha "csókos szájúnak" látom személy szerint, akivel vagyok, akkor jó vele csókolóznom, ha viszont nem olyannak érzékelem a másikat, akkor csak szájrapuszi esik jól vele. (Ez számomra is független attól, hogy szexuálisan mennyire vonzó a másik.)


30+/F

2016. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem mindig csalódás, ez egyszerűen hazugság.


Kérdező, nekem is volt olyan, akivel nem volt jó elsőre a csók, de később egymásra hangolódtunk. Ti is próbáljatok így tenni szerintem! :)

2016. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!