Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban ciki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban ciki ha egy fiú okos?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy mostanában a lányok inkább olyan fiúk után mennek, akik kisebbségiek/bunkók/balhésak/buták. Egy rendes, okos, értelmes fiúnak nincs is esélye?
2010. aug. 8. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
A pasik azért az ilyen csajokra buknak, mert őket a legkönnyebb az ágyba vinni, ők lenyelik.
2010. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
mármint amit a 15.06-os írt le
2010. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nincs. Nálam egy buta, primitív fiú szóba sem jöhetne, pedig én fiatal vagyok. Mondjuk engem le is néznek emiatt a barátaim, nem adom könnyen magam:)
2010. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
lol
2010. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki, bár most az ilyen figurák, köztük Én is azt érzem, hogy kilógunk a sorból. Majd amikor a nagypofájú bunkó, közel a 30-hoz, az anyjával él, mi pedig a magunk kis egzisztenciájával, saját lakás, kocsi stb bepótolhatjuk a lemaradást, de jobb esetben kifoghatunk egy értelmes Nőt akivel együtt lehet élni.
2010. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én egy idióta pasival le sem állok. én értelmes pasikkal ismerkedem és tartom a kapcsolatot. ha lesz több barátságnál akkor lesz, ha nem akkor nem. de egy idióta semmittudó majommal soha az életben nem fogok leállni. nem bírom a buta pasikat. mármint nem kell színkitünő érettségi. felőlem az lehet 2-es is, ha a fiú értelmes és okos. mert lehetnek olyan körülmények amitől az 2-es lett, mert hát előfordulhat. rokon halál vagy hasonlók. de egy fiú ne legyen buta! nem bírom a buta pasikat. ők menjenek csak a kis plázacicusokkal amerre akarnak.

L/18

2010. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én pl.az okos,értelmes fiúkra bukok.

A mostani barátom is az, és olyan jó ,hogy mindenről tudok vele beszélgetni.Mikor kellett segitett a tanulásban,elmagyarázta amit nem értettem,én meg utána meg háláltam neki. :P

Szerintem az okosabb fiúknak jobb a humoruk is,érdekesebbek,ha a kapcsolatban valami probléma adódikjobban kezelik a helyzetet ,jobban átlátnak mindent.Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim.Amikor buta srácokkal ismerkedtem meg,max filmekről lehetett velük beszélgetni,meg felszines dolgokról,és max. 1óra beszélgetés után,már az ágyban akarták folytatni a dolgot...Ez volt az amikor felálltam és otthagytam őket.

Idáig akárhány értelmesebb fiúval találkoztam...nem az volt ,hogy ágyba akartak cipelni rögtön.Gyorsan át is látták,hogy nem vagyok olyan,és nem mennék el velük...

Nekem előrébb is áll a párválasztásnál,hogy a srác okos és értelmes legyen,mint az ,hogy helyes stb.

Bunkó pasikkal szóba se állok.

Egyb. nem vagyok csúnya,sőt nagyon sok pasi fut utánam,okosak is meg vagány,helyes,rosszfiúk...de azokkal nem kezdek. A barátom pont tökéletes aranyos,értelmes,okos,humoros,hüséges és imád.

Szóval vannak olyan lányok,akiknek más a fontos,csak meg kell őket találni.

Gondolom úgyse egy olyan lányt szeretnél akinek a párválasztásnál legelöl az áll,hogy bunkó és balhés legyen a párja. Az ilyen lányok és fiúk találják is meg csak egymást,mert összeillenek.Szóval ezeknél sztem. ne is akard,hogy legyen esélyed.

Keresd az olyan lányokat,akik kerülik az ilyen srácokat,nem pedig keresik...

Mert bár felfordult világban élünk,azért még vannak ilyen lányok nyugi.:P

2010. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Okos legyél, hülye sok van!!:D
2010. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:59nak


pedig az érettségi a legjobb értékmérő és az egyéb okok csak egyszerű kifogás, főleg ha a tanárra fogja a dolgot... én 3 tárgyból lettem a legjobb a suliban, pedig a nekem voltak a leggyengébb tanáraim... jah és teljesen igaza van a kérdezőnek, én is cikinek tartom már néha, hogy több eszem van, mint az átlag "keményvagyok mert van egy teszkós szemüvegem meg egy gagyirolexem" srácoknak...


lányokkal van a gond, ők teszik ilyen szemétté ezt a világot...

2010. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!