Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban ciki ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban ciki ha egy fiú okos?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy mostanában a lányok inkább olyan fiúk után mennek, akik kisebbségiek/bunkók/balhésak/buták. Egy rendes, okos, értelmes fiúnak nincs is esélye?
2010. aug. 8. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
nyugi, ha majd felnőtt leszel, és tele leszel lóvéval akkor majd majd téged fognak érdekelni.. vagy mixD
2010. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy ciki, mindig is örültem volna, ha olyan barátom lett volna fiatalabb koromban is. Szerencsére a mostani jelöltem is okos és értelmes. 28L
2010. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Egy okos lánynál van. A divatmajom, alkoholista ribancoknál nincs, de azt meg ne is bánd.
2010. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy a sík hülye bunkó nagyképűeknek van inkább esélye... Ha kellene 1 csajnak választania a sík hülye, meg az okos között, a hülyét választaná, nekem ez volt a tapasztalatom 19 év alatt...
2010. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát tudod a világ sokat változott.

Igaz amit írsz, de a fiúkat se felejtsük ki.Ők pedig kikre buknak?Az olyan lányokra akik úgy néznek ki,mint akik most jöttek az utcasarokról...Vagy az olyan tipikus rossz lányokra, akik mindenre kaphatóak.

A normális fiúk/lányok ilyen téren hátrányban vannak.

Persze,nem minden esetben van így.

Egyáltalán nem ciki, ha egy fiú okos. Sőt szerintem nagyon jó tulajdonságod! Ne érezd cikinek magad emiatt, ne görcsölj ezen. És Neked is lesz így párod, ugyanúgy mint ahogy a többi bunkó pasinak is!Aki keres az talál, hidd el.Nem szabad sose feladni;-) Sok sikert hozzá

18,l

2010. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen az, mert észreveszed hogy mennyire buták a csajok.
2010. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem az :) Csak rossz lányoknál próbálkozol :) de nem értem hogy a mostani csajok miért ilyenek :S
2010. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Elsőnél a pont.
2010. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt nem értem,hogy a mai pasik miért ilyenek?
2010. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
ezek a gondolatok egy egyéjszakás kalandban igazak. OTt nem az számít okos vagy -e hanem hogy rossz vagy-e . HA komoly kapcsolatot szeretnél, szerintem ott előny. Nekem legalábbis kell hogy intelligens legyen apárom. nem igénylem h hat diplomája legyen, de legyen intelligens, lehessen vele bezsélgetni.
2010. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!