Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik azt hinni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik azt hinni a homofóbok, hogy a melegeknek bejönnek?

Figyelt kérdés
Ha már a csajoknak nem jönnek be, valamit szeretnének javítani az önbizalmukon azzal, hogy a melegeknek legalább bejönnek?

2020. okt. 11. 00:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért, mert a legnagyobb homofóbok látens meleg lelkisérültek.
2020. okt. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

bevallom, világ életemben arról gondolkodtam, bejövök-e a melegeknek...:D

(egy látens meleg lelkisérült) :D

2020. okt. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert a homofóbok nagy része maga is meleg, így logikusan gondolja, hogy aki bejön neki, annak kölcsönösen bejön ő is.
2020. okt. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem például van egy homofób ismerősöm, ha rajtam múlna, kb. soha nem hoznám fel a témát, nem reklámoznám, de ő jön mindig ellenőrízgetni, hogy miért nincs barátnőm.
2020. okt. 11. 08:40
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Mert attól, hogy valaki normális (a te szavaiddal élve: "homofób"), még bejöhet nektek, hiszen senkire sincs ráírva.
2020. okt. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%

A normalitás az, hogy férfi+nő=utód. A többit ez a beteg világ akarja kiforgatni. Még a végén a globál média boszorkány üldözést hírdet az egészséges emberek ellen, bár ahogy látom az összes fronton gőzerővel meg az agysorvasztás!


Nem barátom, homofób vagyok, férfi, és a nőket szeretem. Az hogy te megkívánod a s*ggem, azt csak te akarod!

2020. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bejöhet, de épp az, hogy aki nem jön be, az attól még elmondja százszor, hogy ő nem akar, miközben el lett neki mondva, hogy nem kell ilyesmitől félnie.
2020. okt. 11. 14:37
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Pont azért, amiért azt hiszik, hogy majd ők megmondják mi a "normális". Azt hiszik, hogy okosak, vonzóak, vagy véleményformáló egyéniségek. Közben sem szexelni sem beszélgetni nem akar velük senki. Amúgy nyilván érdkekli a meleg szex az ilyen embereket, különben nem rugóznának folyton a témán. Itt is felteszel egy kérdést, már beírnak alá, hogy őket AMÚGY nem érdkeli a meleg téma, csak az a szemét média ugye folyton a kis arcukba tolja. De azért idejön egy ilyen kérdéshez, és beír alá, miközben tovább is görgethetne. Nyilván nem látens meleg, dehogy is... Mint az a fideszes díszkonzervatív, aki lebukott homo pronó nézésével, a neve nem jut eszembe.

2020. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Bakker, mennyi beteg ember van itt is!


"Azt hiszik, hogy okosak, vonzóak, vagy véleményformáló egyéniségek. Közben sem szexelni sem beszélgetni nem akar velük senki. Amúgy nyilván érdkekli a meleg szex az ilyen embereket, különben nem rugóznának folyton a témán. Itt is felteszel egy kérdést, már beírnak alá, hogy őket AMÚGY nem érdkeli a meleg téma, csak az a szemét média ugye folyton a kis arcukba tolja. De azért idejön egy ilyen kérdéshez, és beír alá, miközben tovább is görgethetne. Nyilván nem látens meleg, dehogy is... Mint az a fideszes díszkonzervatív, aki lebukott homo pronó nézésével, a neve nem jut eszembe."


Hát az az igazság, hogy egy hetero ember nem rúgózik azon, hogy ki meleg és ki nem. A melegek rúgóznak azon, hogy ők normálisabbak, mint a heterók. Ehhez asszisztál ez az egyhalott média is, persze érthető okok miatt.


Mint már mondtam, én a nőket szeretem mivel férfi vagyok, a phasz látványa nem vonz. Az sem izgat hogy melyik homi melyiket rakja s*ggbe, viszont a véleményem az enyém. A meleg téma sem érdekel, mert már a vízcsapból is ez az okádék folyik. Na, most mit nem értesz? Ha van kedved kif*sni magadból a beteges komplexusodat hát hajrá, kb. annyira érdekel mint maga a meleg téma. Egyébként ezekkel a provokatv és degenerált kérdésekkel sem a két tábort hozod össze, hanem csak a feszkót akarod szítani.


A pontozás vagy értékelés sem mérvadó, mert ezen a helyen is leginkább azok gyűlnek össze, akiknek valami bajuk van az életükkel, majd egymást erősítve próbálják az igazukat védeni. Persze egóból nyomják, ne hogy már a kiskirályságukat megszólja valaki!


Azért nem pusztult ki az emberiség, mert a többséget nem a saját neme vonzotta és nonzza a mai napig. Szóval én a te helyedben nem sértegetném a heterókat, azaz a média tolmácsolásában a homofóbokat. Az meg mindenki személyes dolga, hogy mit gondol a világról.

2020. okt. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Amelyik válasz nem szimpi a kérdezőnek, azt törölteti. Akkor miért kérdez?
2020. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!