Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet késlelteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehet késlelteni?

Figyelt kérdés

Most megyek nyaralni, olyan helyre, ahol fürdeni kell. Nem tenger. És úgy néz ki, most fog megjönni. Hogyan lehet késleltetni, hogy majd később jöjjön meg?

A citrom nem jó a fogamnak!


2010. aug. 8. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ugy tudom,hogy gyógyszertárban tudsz venni olyan tampont ami kifejezetten fürdéshez van
2010. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

tampont nem szívesen használok.

Más ötletek? gyógyszer? valami kaja, mint a citrom? és van akinek bevált?

2010. aug. 8. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szednél fogamzásgátlót akkor lehetne tolni rajta 1-2napot. De így, én még ilyenről nem hallottam.
2010. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet semmivel. :(
2010. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah a citrus félék fogyasztása , tudtommal ez a leghatékonyabb :) ihatsz citrompótlót is (ha megbirod inni) , az sztem segit :)
2010. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tampon helyett használhatod az ujjamat is ;)
2010. aug. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt sajnos elfelejtettem, pedig a tesóm mesélte, de az tuti, hogy sört ne igyál,mert attól nem fog elmulni. vagyis tovább fog tartani, szeretnéd, ha pedig nyaralni akarsz, kerüld el.
2010. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
citromlé vagy C-vitamin :D
2010. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
van 1 jo modszer...par szem szemesborsot nyelj le de ne ragd el...hatasos;)
2010. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"van 1 jo modszer...par szem szemesborsot nyelj le de ne ragd el...hatasos;)"


Most csak ugratsz? Vagy tényleg így van? xD! Félek, hogy idejönnek a fiúk, és itt szivatgatnak. xD!

Köszi a válaszokat! :)

2010. aug. 8. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!