Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi megdicséri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi megdicséri a hajszínemet, a tetkomat, a parfümömet és szerinte cuki vagyok akkor érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
A gond az h ennek a srácnak barátnője van. Eszem ágában sincs szétszedni őket csak kicsit zavar h nyilvánosan mások előtt is ilyeneket mond. Szerintetek akarhat valamit? Mert időben szeretném elutasítsni h ne legyen félre értés, de csak úgy megtámadni se akarom ezzel ha csak beképzelem
2020. okt. 8. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Teszik neki minden hátsó szándék nélkül. Én is volt, hogy megdícsértem kollegám öltönyét vagy új szakállát pedig férjnél vagyok. Szóval nem bitztos, hogy több van mögötte, mint jópofa gesztus, főleg ha mások is hallják. Ha pl. mindezt félrehúzva mondaná úgy hogy vetköztet a szemével, vagy félreérthetetlneül bizalmaskodó hangvételben az már nyilván más. Neked kell érezni, átlépett egy határt vagy nem?
2020. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Egy bókot mosolyogva el kell fogadni.
2020. okt. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább csak azért zavar, mert nem tudom hogyan kéne reagálni. Azt se akarom h én legyek félre érthető. Ezért se akartam még letámadni, mert lehet tényleg csak kedves. Csak ezt így mind most egy nap alatt sűrítette rám
2020. okt. 8. 01:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Már alapból az gáz, ha egy pasi olyan szavakat használ mint a 'cuki' :D
2020. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
szerintem szurni akarja a lukadat, az osszeset:)
2020. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Férfiként sokszor használom a cuci szót, még senki nem szólt miatta.

F43

2020. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
R1banc vagy
2020. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megboccsás de miért lennék az?
2020. okt. 11. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!