Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves pasi miért szexel sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves pasi miért szexel sok nővel?

Figyelt kérdés

Ő amolyan jószívű, kedves, mosolygós és nagyon barátságos fajta.


Na most az ilyeneknek általában vagy barátnőjük van vagy magánnyal küzdenek mert a nőknek nem kellenek.


A tipikus minden nap más nőt hazavivő pasik általában arrogánsak, önteltek, egoisták.


Szóval elég megdöbbentő volt megtudni hogy ő is ilyen, mert egyszerűen a személyisége annyira nem erre vall.



#szex #nők #randizás #pasi #jószívű férfi
2020. okt. 1. 17:50
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mondom, jól figyelj:


mert megteheti.

2020. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Minden érzelem nélkül a következők miatt:


Férfiak alapvetően máshogy működnek. Számunkra az a fajfentartás ösztön, ha sok nőt teherbe ejtünk. Az a szexuális érték, ha gyermek kihordásra és szülésre alkalmas fizikuma van.


Míg a nőknek, hogy erős túlélésre képes utódot szüljenek, így az alfahím kerestetik, aminek az gépneit szivesen továbbadja az utódnak. Meg ott a terhességi idő is.


Persze az érzelmek eléggé megtudják borítani a fentieket.

2020. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
gépneit - génjeit
2020. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet kedves és jószívű, mert nem akar komoly kapcsolatot. Szerintem neked inkább az a bajod, hogy beleestél.
2020. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Már az állításod sem igazán helyénvaló. A kedves, mosolygós, jószívű emberek pont hogy nem küzdenek magánnyal, mert mindenki szereti őket... Ne keverd a gyakoris rendes srácokkal, akik amúgy frusztrált szüzek, talán pluszban még szociális fóbiájuk is van.


26F

2020. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek népszerűek, nincs ebben semmi meglepő. Amíg teheti, él a lehetőségeivel.
2020. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy az #1-es írja: mert tud csajozni és "össze tudja hozni". Ja meg mert így érzi jól magát, egészségére.

Persze az is lehet az igazit keresi, csak nem akar zsákbamacskát. Viszont ismered a mondást: kettőn áll mindig a vásár.

Meg az is lehet szimplán csak kötődési zavarai vannak, ki tudja? Az ő dolga.

Megjegyz.: nem az arrogáns, öntelt, egopisták szoktak a legsikeresebbek lenni a nőknél... az csak a látszat (meg az incelek meséje).

2020. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Te vagy az Bogi? 😂😅 sajna a Puskás nagy Csődör volt de hát Így megy ez! Hiába kedves jo fej meg stb a szexet mindenki szereti és mindneki igényli! Majd jó hogy nemet mond a jóbbnal jobb nőkre akik már könyörögnek hogy jól keféljék meg! 😅😂😂


De figyelj ha még nem voltatok kapcsolatban akkor nem mindegy?

Ha képes normális kapcsolatot kialakítani akkor örülj hogy veled csinálja nem csak 1 egy éjszakás menet vagy neki... az meg megint érdekes hogy amúgy nem teljesen mindegy ha csak 3-4 nővel volt vagy pedig 400-500-al 😂😅 gondolom te sem szűzen jöttél össze a pasiddal...

2020. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ős ez Magyarország ahol ha te vagy kedves normális segítőkész még te vagy a hulye! 😂😅
2020. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


5ös vagyok, nem mondom, hogy nincs igazság abban, amit írsz. :D

De szerintem alapvetően az emberek 90%a normális, ha pozitívan állsz hozzájuk, viszonozzák is. Legalábbis nekem ez az "életfilozófiám", vagy inkább gyárilag ilyen vagyok, hogy a jót keresem mindenkiben. :D Persze használták ki ezt, régebben mikor nagyon fiatal voltam. Pl első munkahelyen.

2020. okt. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!