Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála még esélyem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála még esélyem, vagy mindent elrontottam?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy srácot, és első látásra beleszerettem, és én is szimpatikus voltam neki. Kavartunk egymással, de végül nem jöttünk össze. :( Máig se tudom miért, de azért haverk maradtunk. Aztán ő összejött egy csajjal, és ekkor jöttem rá, hogy nekem ő fontosabb, mit bárki más volt eddig. Elég sokat szenvedtem, de nem tudtam mit tennni, így próbáltam elfelejteni. Sikerult is többé-kevésbe, de másfél hónapja újra betoppant az életemben, és természetesen előjöttek a régi érzelmek. Viszont ő még mindig (vagy megint, nem tudom) foglalt, de amikor találkoztunk, volt valami a tekintetében, valami meleg, kedves, szeretetteljes. Ennél jobban nem tudom körülírni. :)

Még most is tartjuk a kapcsolatot omsn-en, mindig kedves velem, segítőkész, és indőnkét "puszi"-val köszön el, pedig nem szokása.

Szerintetek van esélyem, vagy inkább hagyjam? Én nagyon belehabarodtam, folyton rágondolok, nem tudnám elfelejteni. :(


2010. aug. 8. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
azt csak érzed ha valakinél van esélyed...
2010. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor van.. :D :D


De nem nagyon bízok ilyenkor a megérzéseimmel, mert keveredik a reménnyel. :(

2010. aug. 8. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítás, mindig a hálivúd:D Ha egyszer első látásra beleszerettél és bejöttél neki, akkor hogy lehet, hogy nem jöttetek össze, és azt sem tudod, hogy hogy lehet ez... no mindegy. Lehet esélyed azért.
2010. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!