Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy lánynak akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek egy lánynak akivel most látjuk egymást először és nagyon tetszik nekem de van rarátja?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 17:14
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
barátja
2010. aug. 7. 17:18
 2/22 A kérdező kommentje:
mit vehetnék neki?
2010. aug. 7. 17:19
 3/22 anonim ***** válasza:

úgy érted szerelmes vagy a lányba de a lánynak van barátja ,pasija ?


1.nézd meg a barátját,hogy milyen pl.:izmos,kigyúrt vagy ilyesmi

2.ha igen akkor is járj a csajjal mert a csajba vagy szerelmes nem a barátjába és a csaj akarod megd...ni

3 vegyél neki valami bonbont és együtt megeszitek meg virágod de attól függ hány évesek vagytok :D remélem jól értelmeztem a kérdést :D

2010. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

Miert akarsz neki valamit venni? Inkabb hivd meg egy italra, vagy fagyira. Gondolj bele: Mit vehetnel? Viragot? Attol lehet, megijed, meg amugy is, olyan ciki szerintem viragot venni egy olyan lanynak akinek van pasija. Vagy mi mast? Plussallatkat? Na ne mar. Csokit? Nem kellene, miert, csak.

Lany vagyok es lany szemmel latom a dolgokat. Volt, hogy volt baratom, es taliztam massal. Mert elhivott, es nem tudtam pontosan, miert. Volt, h azt hittem baratkent talizunk, kozben neki meg tetszettem. Hozta a viragot, kis plussmacit miegymas. Akkor az elso percben tudtam h nem lesz semmi. Miert? Csak. Kedves dolog a virag meg ajandek DE!!! Oszinten megmondom, es ez most nem fog jo fenyt vetni ram, es le is pontozhattok. Szoval volt baratom. 2 eve mar egyutt voltunk. volt egy fiu akivel szimpatizaltunk egymassal es jol el tudtunk beszelgetni. Talalkoztam vele parszor, beszelgettunk, elvoltunk, nem volt semmi. Nem kaptam se kismacit, se viragot, se bocicsokit. Aztan egyszer azt vettem eszre, hogy egyre jobban vagyom a tarsasagara. egyre jobban hianyzik. Beleszerettem. Kinlodtam, hogy megmondjam e neki. A baratommal szakitottam hiszen masba voltam szerelmes. Megmondtam a fiunak, mindent vagy semmit alapon. Izgultam, nagyon. Hogy mit reagalt? Kozolte, hogy az elso pillanattol fogva orulten szerelmes belem. Azota is egyutt vagyunk es imadom. O is engem.

Azt mondom, nem kerget a tatar, okosan hoditsd meg a lanyt, az sem baj, ha van baratja. Ha ossze kell jonnotok, ossze fogtok jonni. De ne rontsd el az elejen azzal, h mindenaron lerantod magadrol a leplet.

Remelem ertheto voltam.

Sok sikert.

25/L

2010. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

17.28 vagyok ujra.

Torekedj arra hogy jo tarsasag legyel, kerdezd sokat, figyelj ra, hallgasd. Ugyelj ra, hogy nevessetek sokat, es erezze jol magat. Barmennyire is tetszik, ne huzd a randit masfel-2 oranal tovabb, mert ugy kell, hogy elvaljatok, hogy azt erezze, meg maradna veled. Igy vagyni fog a kovetkezo talalkozora. Ne hivd azonnal fel randi utan, ne irj neki sms-t. Varj meg kb 2 napot, es utana irj neki valami semlegeset. Ha eloszor o ir, az kiraly! Benne is van vadaszoszton, ha azt feleleszted, akkor nyert ugyed van. :) Ne tudja meg azonnal, hogy nagyon bejon neked. Huzd az idegeit egy kicsit :)

2010. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

17:28


Ez tényleg így kell csinálni!


32/F

2010. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17.34 koszi :) Ezek szerint nem irtam hulyeseget :).
2010. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

csak legkozelebb legyszives probalj meg ekezeteket hasznalni

Köszönöm Szépen!

2010. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
13 éves fiu vagyok mit vegyek azt én is tudom hogy mit ne de ugy tárgyra mit?:O
2010. aug. 7. 18:12
 10/22 A kérdező kommentje:
És a lány látja hogy bajom van de nemmerem neki megmondani hogy tetszik vagy több nem merem
2010. aug. 7. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!