Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmas munkahelyi légkör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas munkahelyi légkör megmérgezi a párkapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy vágyam volt ezen a helyen dolgozni, egy álmom vált valóra, mikor a 3 körös interjú és nagyon sok jelentkező közül engem választottak. Azóta viszont a rémálom szóval tudnám jellemezni a munkanapjaimat, nincs olyan nap, hogy valamilyen teljesen alaptalan, sértéssel ne dobálózzon a főnökasszony. Nem vagyok érzékeny, sem az a típus, aki nem hallgatja meg a kritikát, de ő túlmegy egy határon. Senki nem bírja lassan elviselni, hatalmas a fluktuáció a cégnél. Minden nap úgy megyek haza, hogy kész idegroncs vagyok, barátomnak leglább 1 órán keresztül sorolom, milyen rossz történt aznap. Sokszor szexelni sincs kedvem, holott korábban a napi 2 alkalom volt általános köztünk. Hatalmas támaszom, megért, de nem tudom meddig tart a türelme és semmiképp nem szeretném elveszteni. (Munkahelyemet és munkám jellegét az anonimitás érdekében nem szeretném megosztani, ezzel kapcsolatban ne kérdezzetek.)
2020. szept. 19. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10: "Nem volt ilyen nyílt bunkóskodás, de napi szintűek voltak az igazságtalanságok, a burkolt szemétkedés, nyomásgyakorlás."


Ennek a szakszerű megnevezése: MOBBING. Nem azonos a bullying-gal. Nyugodtan rákereshetsz, magyar nyelvű magyarázó cikkeket is fogsz találni róla.

2020. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Semmi értelme nem lenne vele erről beszèlni, ennyi erővel a falhoz is beszélhetnék, ugyanannyit érne. A cég egyik külföldi telephelyén van egy üres pozíció ugyanezen a területen, ahol most vagyok, de sajnos ez a párom jelenlegi munkahelye miatt nem kivitelezhető. Naponta nézen az álláshirdetéseket minden létező oldalon, egyelőre a fentit leszámítva nincs jobb. Csak akkor mondanék fel, ha valahova már biztosan felvettek.
2020. szept. 19. 14:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Muszaj tovanb keresned, mert ra mentek mind ketten
2020. szept. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Ördög Pradát visel című filmet. Szerintem magadra fogsz ismerni. :) Ha nem szeretnél váltani, oszd ki a főnöködet. Csak udvariasan, de szurkálj oda neki. Vagy szimplán mondd meg, hogy ezt a stílust kikéred magadnak és nem szeretnéd elviselni. Vagy fordíts hátat és hagyd ott, amikor megengedhetetlen a stílusa. Én egyszer kinyomtam a telefonom, amikor épp rájött a dühroham a főnökömre. Soha többé nem beszélt velem durván. Állj ki magadért, a főnököd nem atyaúristen. Ugyanolyan ember, mint te, csak épp más a munkaköre. Ha nagyon összevesztek, Még mindig ráérsz felállni és otthagyni az egészet.
2020. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!