Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzalmas munkahelyi légkör...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas munkahelyi légkör megmérgezi a párkapcsolatom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy vágyam volt ezen a helyen dolgozni, egy álmom vált valóra, mikor a 3 körös interjú és nagyon sok jelentkező közül engem választottak. Azóta viszont a rémálom szóval tudnám jellemezni a munkanapjaimat, nincs olyan nap, hogy valamilyen teljesen alaptalan, sértéssel ne dobálózzon a főnökasszony. Nem vagyok érzékeny, sem az a típus, aki nem hallgatja meg a kritikát, de ő túlmegy egy határon. Senki nem bírja lassan elviselni, hatalmas a fluktuáció a cégnél. Minden nap úgy megyek haza, hogy kész idegroncs vagyok, barátomnak leglább 1 órán keresztül sorolom, milyen rossz történt aznap. Sokszor szexelni sincs kedvem, holott korábban a napi 2 alkalom volt általános köztünk. Hatalmas támaszom, megért, de nem tudom meddig tart a türelme és semmiképp nem szeretném elveszteni. (Munkahelyemet és munkám jellegét az anonimitás érdekében nem szeretném megosztani, ezzel kapcsolatban ne kérdezzetek.)
2020. szept. 19. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Írtad, hogy nagyon nagy álmod volt ezen a helyen dolgozni, így szerintem hülyeség lenne felmondanod a munkahelyeden egy hárpia miatt.


Azt kéne megtanulnod, hogyan ne vidd haza a munkahelyi "sérelmeidet", hogy az ne menjen a párkapcsolatod/szexuális életed rovására.


Sportolni sportolsz valamit? Szakembert csak akkor javasolnék, ha nyitott vagy erre, de lehet egyedül is megtudod oldani a dolgot. :)

2020. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem a legtöbb nőnek néha már az is elég lenne, ha szex helyett ölelés lenne egy kimerült munkanap után.:D


Bár egyértelmű, hogy az sem maradna el azért...

2020. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Naponta többször muszáj kommunikálnom vele, a főnököm, ő a cég vezetője. Naponta válogatott sértèsekkel aláz, a lekezelő hangneme már csak hab a tortán. Valakinek muszáj kibeszéljem magamból, különben felrobbannék. Mióta itt vagyok (1,5 éve) úgy érzem kb. 15 évet öregedtem. Heti 3-szor szoktam edzeni (futás, bicikilizés vagy konditerem, mikor melyik).
2020. szept. 19. 12:10
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor a testmozgással nincs gond.


Mi van akkor, ha mégsem ez életed munkahelye? Ér ennyit? Vagy vársz egy kicsit hátha jobb lesz.

2020. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze, már rájöttem, hogy egyáltalán nem az, de elég specifikus területről van szó, másrészt jól keresek, így nagyon nehèz...
2020. szept. 19. 12:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen szituációs. A csaj lelkileg és testileg majdnem ráment. Aztán időpontot kért a főnökasszonytól, bement hozzá és minden sérelmét elmondta korrekt hangnemben, ami csak érte. Kiadott magából minden feszkót és felmondott. Talált utána másik melót, igaz, nem fizetnek annyit, de elmondása szerint egy percig nem bánta meg, amit csinált.
2020. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Erre mondják, hogy valamit valamiért. Mindennek van árnyoldala.
2020. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A saját TESTI egészséged érdekében azonnal kezdj el másik munkahelyet keresni, kérdező. A lehető legkomolyabban mondom. Erre hosszú távon te magad is rá fogsz menni, nemhogy a kapcsolatod.
2020. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nincs napi 2 szex, ne a mostani munkahelyedre fogd. Átlagos, dolgozó emberek nem szexelnek naponta 2-szer. Vagy az olyan is.
2020. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen. Nem volt ilyen nyílt bunkóskodás, de napi szintűek voltak az igazságtalanságok, a burkolt szemétkedés, nyomásgyakorlás. Ugyanez ment, hogy hazamentem, és 1 órán keresztül mondtam a magamét, hogy kicsit kiadjam. Közben már olyan depressziós voltam, hogy ha szexeltünk is, nem bírtam kikapcsolni, nem volt orgazmusom sem. A férjem baromi türelmes volt, de nagyon mondogatta, hogy keressek mást, váltsak. Azért hagytam ott ilyen nehezen, mert én pont az előző válság alatt voltam pályakezdő, baromi nehezen találtam bármilyen munkát, és óriási szerencse volt, hogy sikerült az amúgy telített szakmámban elhelyezkdeni, féltem, hogy nem lesz több alkalmam rá. Végül találtam mást, és azonnal felmondtam. Jó döntés volt, kicsit szakmán belül maradtam, de más területen, amit nem bánok, mert azóta is ezt csinálom, sokkal jobban keresek, és könnyebb is a munka. Nem mellesleg fényévekkel nyugodtabb vagyok.

Válts, nincs az a meló, ami ér ennyit.

2020. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!