Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti melyik férfití...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti melyik férfitípus előtt vagytok jobban zavarban? Normális, hogy én zavarban vagyok?

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok, átlagos kinézettel és személyiséggel, semmi kirívó. Vékony vagyok de nem sportos, barna haj, barna szem, normális, átlagos arc, nincs rajta semmi csúnya, de nem is különösebben szép. Személyiségre közelebb az introvertálthoz. Eddigi megfigyeléseim alapján két fajta férfi típushoz szoktam vonzódni: vagy nagyon jól néz ki, de introvertált, vagy átlagosan néz ki, de nagyon extrovertált. Az előző előtt zavarban érzem magam, mert hozzám képest túl jól néz ki, a második előtt szintén zavarban érzem magam, mert nagydumás és kifejezetten zavarba is hoz. Más is van így ezzel vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2020. szept. 17. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor legalább előttem nem lennél zavarban. Amúgy szerintem bizonyos értelemben ez normális reakció, sokan válnak "teszetoszává", "ügyetlenné" olyanok környezetében, akik tetszenek nekik. Vagy azért, mert nem érzik elég jónak magukat a másikhoz viszonyítva, vagy azért, mert a legjobb formájukat akarják nyújtani, csak ez túl erőltetett lesz a végén, és beégnek.
2020. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerencsétlenség, bár érdemes vele kezdeni ezt azt.
2020. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettő közül én a jól kinéző, de nem beszélőtől jönnék zavarba. A nagydumásokat le lehet szerelni verbálisan, de a csendesről nem tudhatod, hogy mit gondol.
2020. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!