Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalt nők! Milyen férfití...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt nők! Milyen férfitípust érdemes magam mellett tudnom?

Figyelt kérdés

Van egy oarom aki nagyon szeret engem, o az a tipikus jofius jelleg, minden stimmel vele, orok huseges tipus aki mindent megad nekem.

Ugyanakkor megis neha azt erzem hianyzik valami. Nagyon vonzottak mindig is a rosszfiuk, bar tudom hogy veluk konnyu nagy csalodasokat bezsebelni.

Azert szeretnek most tapasztaltabb noktol velemenyt hallani, mert erdekelne hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban. Hogy megerne e a tokeletes jofiumat eldobnom magamtol csak egy-ket kalandert, es talan azert a ferfiert akivel meg sem fordulna a szakitas gondolata a fejemben. Vagy pedig tenyleg ritkasag egy ilyen ember es inkabb torodjek bele hogy az en eletembol kimarad a szabadsag es szerelem erzese, mert ha most szakutanek csak megbannak es a kesobbiekben a ket kezemet osszetennem egy ilyen ferfiert.

19/N


2020. jan. 12. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Egyik típus mellett sem szabad megmaradni. A jelenlegi párod nem álomférfi egyáltalán. Soha ne hagyd magad rábeszélni az unalmas langyos szarra mert nem, az nem ideális kapcsolat.

De ugyan így semmi értelme a rosszfiúnak sem akinek egy kóbor numera vagy és túlságosan fél a felelősségtől.

Se a feketét se a fehéret nem szabad sosem választani. Csak is az aranyközépúttal lesz valaha is boldog párkapcsolatod. Aki hősszerelmes, nagyon jó ember de mégsem egy unalmas kis puhap.cs. Akivel izgalmasan, szabadan tudtok élni de mégis megvan a maximális elköteleződés. Bőven van ilyen férfi, nem kell egyik szélsőséges kategóriát sem választani.

2020. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogalmazd meg, hogy mi az, ami hiányzik, mit jelent a szabadság (korlátoz?); szerelem (nincs bizsergés, szívdobogás?)! 19 évesen ez hányadik kapcsolat, mióta tart?

Egy kapcsolatot lehet fejleszteni, ha megvan a kommunikáció!

2020. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Igazad van hogy az arany kozeputat erdemes valasztani, de annyira nehez igy is szerintem normalis ferfit talalni, annyi mindent kell szemelott tartani hogy nagyon mehez kifogni egy olyan ferfit aki az arany kozeput, es szinte minden stimmel vele

#2

2 éve vagyunk együtt a barátommal, semmilyen konkret problemam nincs vele, nem csalt meg, nem kiabal velem, nem banik rosszul velem, vagy hasonlo indokok amikert masok szakitani szoktak. Semmi okom nem lenne a panaszkodasra. A kommunikacio nem mukodik olyan jol jozottunk, kicsit hianyolom hogy komolyabb dolgokrol is el tudjunk beszelgetni, tarsasagban is kicsit beszedesebb legyen, illetve meg annyi hogy elegge kulonbozik a jovokepunk, de ezeken kivul nincs mas problema, csak az en fejemben.

Elkepesztoen rendes srac de megis vagyok egy kis szabadsagra (amit egyebkent teljes mertekben megad nekem), vagyok arra hogy megismerhessek masokat is, tapasztalatot szerezzek, szingli legyek.

En is ugy gondolom hogy meg lehetne menteni kommunikacioval a dolgokat, de mar legalabb 1 eve szinte minden nap megfordul a fejemben a szakitas gondolata, ami nem normalis, az oruletbe kerget, nem tudom mit kene tennem hogy atkattanjanak a gondolataim es ertekelni tudjam akim van.

2020. jan. 12. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Sose tartottam jónak 17 évesen párkapcsolatot létesíteni.

Pont emiatt a lányomat 20 éves koráig tiltottam a férfiaktól. Addigra már tudta, hogy mit szeretne a másikféltől, mit keres voltaképpen.

Így megkiméltem őt attól, hogy bent ragadjon egy kapcsolatban azzal az indokkal hogy nincs vita.

Tehát tanácsom az hogy mondd el neki mi a probléma. De javaslatokat is mondj ne csak a problémákat sorold

2020. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Voltam hasonló helyzetben. Azt tettem, hogy mondtam neki, hogy legyünk nyitott kapccsolatban.

Ezt maximálisan kihasználtam félévig. Rengeteg randim és kalandom volt. De közben vele is sokat beszélgettünk nyiltan a tapasztalaimról. Majd minden rendbe jött köztünk és felhagytam a pillangó életmódommal.

Tény hogy ehhez az kellett, hogy ő kitartson mellettem. De neki is voltak kalandjai amúgy

2020. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Csak azért megmaradnál egy számodra hiányérzetet okozó párkapcsoaltban, mert a társadalmi elvásárok szempontjából tökéletes a srác?


Inkább éld ki magd, mint hogy később 30 évesen bolondulj meg.

Tény hogy bizonyos mértékben rossz döntés. De nem hinném, hogy a kommentelők fognak meggyőzni arról hogy mi a helyes választás

2020. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A jövőkép lehet kardinális probléma, a többi áthidalható.

Nem a szexualitás hibádzik?

2020. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 nem, egyaltalan nincs semmi baj a szexualitassal, nagyon jo vele minden, nem voltam egyutt meg mas ferfival de nem tudom elkepzelni hogy barkivel jobb lehetne ennel. Meg igy tobb ev utan is tuzesek vagyunk
2020. jan. 12. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!