Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelmet sose felejtj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet sose felejtjük el?

Figyelt kérdés
Már több mint 3éve volt h jártam valakivel, de ő csak kihasznált szerintem, és engem még midnig érdekel. Ő volt az akibe szerelmes voltam, azóta senkibe:S Mikor fogom már elfelejteni? Azóta már volt barátom de nem tudtam úgy szeretni mint őt.:S Nem tudom mitcsináljak:Á Van még valaki ilyen helyzetbe?
2010. aug. 6. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Várod a csodát. Én is ilyen vagyok. Vele vagyok még és várom hátha egyszer talán. De érzem szinte tudom, hogy úgyse, de háát én is már csak ilyen vagyok. Jó annak aki tovább tud lépni, egyszerűen el se akarom képzelni mi lesz ha mindennek vége. :( 24/L
2010. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, én sem apácáskodásra gondoltam, egyszerűen csak sohasem felejtem el, sőt ha olyan kapcsolatom van amit nem tartok érdemesnek annyira mint Őt, akkor minden további nélkül a karjaiban landolnék.
2010. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakozom hozzátok :(. 24L barátnője vagyok, ő mondta, hogy van ez a kiírás.

Én is ugyanebben a cipőben járok. Valószínűleg sosem jön nekem sem olyan az életben, mint az első szerelem. Soha nem szerettem rajta kívül mást, és valószínűleg nem is fogok. Vele minden más volt. Szomorú vagyok, hogy tényleg minden elromolhat egy életre :(.

2010. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: 24L vagyok :D.
2010. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyébként durva, de én is gondolkodás nélkül a karjaiba vetném magam. Igaz, hogy annál önzőbb és irigyebb vagyok, minthogy ki tudjon használni bárki bármilyen téren,de ameddig nekem megfelel nem kihasználás.
2010. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Utolsónak:Lehet h.tényleg durva de én is bármikkor a karjaiba ugranék ha lenne még rá lehetőség!Szeretem amíg világ a világ!

:'(

2010. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az a baj h énis:S Attól félek h sose fogok senkit úgy szeretni mint őt...:(
2010. aug. 7. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!