Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az első szerelmet sose felejtj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelmet sose felejtjük el?

Figyelt kérdés
Már több mint 3éve volt h jártam valakivel, de ő csak kihasznált szerintem, és engem még midnig érdekel. Ő volt az akibe szerelmes voltam, azóta senkibe:S Mikor fogom már elfelejteni? Azóta már volt barátom de nem tudtam úgy szeretni mint őt.:S Nem tudom mitcsináljak:Á Van még valaki ilyen helyzetbe?
2010. aug. 6. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha tudnám kit szerettem legelőször emlékeznék :) Még oviban. Az igazi nagyon durva szerelmem a mai napig megvan és akármit csinálok nem múlik. De hálisten nem vagyok egy önutáló típus, így emiatt nem fogok összeroppanni, csak zavaró, hogy nem tudok fiatal felnőtt nőként kapcsolatot kezdeni, mert már szeretek valakit, aki csak vágyálom és az is marad.
2010. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Pontosan úgyan ilyen helyzetben vagyok én is:S

Nem tudom elfeljteni akármit csinálok..:S

Nekem volt már azóta barátom de mégse úgyanolyan...

Ő az én nagy Ő-m és kész már nem is akarom elfelejteni sőt akármennyire is azt érzem h.ő kihasznált.Bármikkor újra kezdeném vele:'(

2010. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem most van egy fiú akit megszerettem. Előtte soha senkit. A fiúval már tavaly november óta megy ez a dolog, de ő nem akar tőlem semmi komolyat. Én meg boldog vagyok akkor is ha néha szól, hogy na most ráér. Nem tudom mi lesz akkor ha ő végleg elfog tünni, de úgy érzem, hogy ha mást meg is fogok talán szeretni úgy mint őt soha. Neki bármit megtennék és megteszek most is sok mindent. De a bármi alatt tényleg mindenre gondolok. Ő is tudja már és mondja is, hogy ne rendeljem magam annyira alá, meg ne alázkodjak meg, de már mindegy. Nagyon szeretem és mindent szívesek csinálok neki. De a kérdésedre válaszolni nem tudok mivel én még mindig benne vagyok ebben a "kapcsolatban". 24/L
2010. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Vannak szerelmek,akiket nem felejtünk,sőt a meghatározóbb férfiakra/nőkre mindig emlékezünk.


Nekem egy férfi van az életemben,akit nem tudok/akarok elfelejteni.19 voltam mikor megismertem,és már 3,5 éve nem találkoztunk,mindenféle hírzárlat,de ha van még dolgunk egymással,akkor újra összehoz minket az élet,h amit anno nem mondtunk ki,azt most megtegyük.Mai eszemmel,amikor legutóbb találkoztunk,akkor nem engedem,h elmenjen,hanem megrázom,h te hülye,hiszen mi baromira kellünk egymásnak.Azt hiszem,ezt hívják úgy,h igazi szeretet.De ettől függetlenül az életem megy tovább,és csak néha állok meg,h eljátsszak pár percre a mi lett volna,ha gondolatorral.Meg néha az álmaimba furakodik.No de reméljük a legjobbakat.

2010. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Pontosan ugyanebben a cipőben vagyok, mint te. Tudtam szeretni mást is, de nem olyan intenzitással. És biztos, hogy soha nem fogod elfelejteni. Az igazán nagy tüzek sohasem alszanak el, csak takarékon égnek tovább. Nem hiszem el, hogy ne kavarna fel bárkit -aki akár boldog párkapcsolatban él, akár nem- ha viszontlátja az első igazi szerelmét. (nem megcsalásra vagy semmi durvábbra nem gondolok, csak úgy lelkileg. Pl. felidéződnek az emlékek stb.)

Nő vagyok, így csak magamra tudok vonatkoztatni. :)

2010. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jajj utolsó ez olyan szép volt. Ha van dolgotok egymással még az életben úgyis találkoztok. És talán ez igy is van. Én a 3. válaszoló vagyok és úgy gondolom, ha egyszer vele véget ér mindennek akkor az élet menni fog tovább, de boldog igazán már úgyse leszek a magánéletben. 24/L
2010. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Előzőnek :)

Sajnos nagyon csapottan lett vége, ezért én még mindig remélem, hogy lesz még dolgom Vele. Hiába telt el rengeteg idő, még azért várom a csodát... :)

2010. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Na hát én nem várom. Ő tipikusan olyan férfi, aki istenien tud bánni a nőkkel, engem is lenyűgözött, de őt mindenki imádja. Érthető okokból. Ő férfi, és egy félisten :):) Imádtam ahogyan hozzám ért, a humorát, a szavait, ahogyan rám nézett. Mintha fél méterrel a levegőben lebegtem volna amikor vele voltam. Hiába találkozom vele, már nem nagyon beszélünk egymással. Ami volt, már ha volt is valami, akkor elmúlt. Sajnálom, de ez van, én beletörődtem, majd lesz még egy ilyen fantasztikus érzés :)
2010. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor én biztos a hősszerelmes típus vagyok. Nő létemre. :D
2010. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az nem baj, én is nagyon szeretem őt, a mai napig a tűzbe tenném érte a kezem, de nem vonulhatok be apácának, csak azért, mert ő úgy döntött nem akar belekezdeni semmibe, egyszerűen ugyanolyan férfi marad, akit megszerettem. Ha bármi lett volna talán jobb is lett volna, mert az már nem ő lett volna és én így szeretem, ahogy van :) De mondom, majd jön másik, hátha :)
2010. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!